Ustalar Yardiminizla Boşluklari Bulduk Yorumlariniza Ihtiyacim Var

beymenbusines

Kullanıcı
İŞARETLERE GORE HAREKET ETTIK VE CUBUKLARLA YAPTIGMIZ ARAŞTIRMA SONUCUNDA BOŞLUKLARI BULDUK CUBUKLARI DAHA ONCE BOŞ OLAN BI ALAN DA DENEDIK ÇALIŞIR VAZIYETTE YANLIZ UZUN DIKDRGEN OLANI COZEMEDIK DIGERLERI HAKKINDADA YORUM YAPARSANIZ YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM

beymenbusines

Kullanıcı
sıkıntımız bu giriş noktasını nerden bulucaz yada nasıl ne yapmamız nasıl haraket etmemız gerekıo

ASİAVCI

Kullanıcı
BU ÖLÇULERİNİ CIKARDIĞINIZ YERİN BİR ADIM YANINA CIKIN VE BU ÖLÇULERİ CIKMIŞ YERİN ETRAFINDA CUBUKLA DOLAŞIN BİR KÖŞEDE SİZE OYNANMIŞ YERİ VERECEKTİR

ersan

Admin
ustam tam ustesin mezarin ta baska ne ariyorsun sen burda boslu bulmdum diyorsun bana soracak olursan bu yer dolu bilsin cubuklarin hareketleini bir daha dikatli incele bak sindik .
bu cizdiyin yerin ustunden cok yacas cec cubuklarlan 10 saniyede 1 mt ustam cubuklarin hareketlerini dikatle incele cubuklar acilik iki kenarayine kapanma yapiyorlarsa demeki asasi dolgu eyer cubuklar bu yavas gidislen iki cubuk ta yarinlarina kadar acilirsa demeki asada bosluk var ama baska bir is ta var bakiyorum da mezarda 2 ceset isaretin var bu mezar da deyerli olsa sen lazim asadaki deyerli malzemeyi kacirmesin birde er sunak cana olan mezar deyerli bir mezar sayilmaz bunlara da guz une almak lazim bunlar kendi tecurbelerim.

beymenbusines

Kullanıcı
ersan usta cubukların acılmasmı gerekıo ? benım araştırmalarıma gore carpı vermesı gerekmıyormu yada o kısmı ben yanlışmı anladım ?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
hatırladım. tarif ettiğimiz kısımlarda almışsın. güzel. yalnız tespitinde noksanlıklar görüyorum.
bir tarafı 3 bir tarafı 2 nin üzerinde olan boşluğun alt meyil ve üst kısım neden öyle dar bitiyor. biz yorumlarımızda girişlerin ne kadar genişlilkte ve arazinin meyiline göre hangi kısımda olduğunu yazıyoruz.
2. olarak derinlik tespiti neden yapmadın.
girişlerle ,oda derinliğinin farklı olduğunu konularda çok güzel işledik. demekki biraz daha bu konuya mesai vermen gerekiyor.
darılmak yok. ben tepki veren her üyemizin bu konuya hakim olabilmesini ,kendim kadar başarılı olmasını sizlerden daha çok istiyorum.
her odanın yaklaşık bir m. genişliğinde alt meyilli kısımdan girişi olur. bazı yerler üstten açılıp kapanmış olabilir ,bunlarda giriş aranmaz.
tespit edilen boşluğun alttan yatay geçiş girişin kolay bulunmasını sağlar. üstte olan ise ikinci bir odaya geçişi. boşluk ve derinlik tespiti konusunu biraz daha incelersen, tekrar araziye çıktığında bu bilgiler ışığındada ,daha emin ve anlayabileceğin bir beceride olacağından eminim. sağlıcakla.