Ustalardan Yorum Alabilirmiyim ?

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Muhterem hemserim, tokat yakinya , o açıdan...
Işaretlerin birbirine olan uzaklığı ve yönleri, yine işaretlerin olduğu alanın krokisi deresi tepesi Şelalesi yolu izi ne varsa,
Üç deliğin birbirine olan mesafesi ve deliklerin derinlikleri, yanindaki carpinin kollarının uzunlukları, balığın boyu ve karsisinda ne var?
Kılıcın boyu ?kabza boyu?
Koltuğun özellikle sol yönü?
Arkası? Ve koltuğun kendinde bariz bir işaret? Yılan fena[emoji6]
Bunlar olmadan, sadece ne olabileceğini söyleriz ama hedefe varamayiz. Umarım anladın
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yumu55

Kullanıcı

Bu balik isaretinin yaninda caglayan var suyu cok az akiyor.
bu balığın karşısında kayada 3 basamak vardi kirdik.icinďen 3 tane kum topaği cikti.
Balığın sağ tarafında büyük bir taş var.
Ortası delik 15 santim o taşın yantarafında kare oyma dikdörtgen ve birtanede üçgen var.

ergenekon60

Kullanıcı
selamünaleyküm ..işaretler çok net ve tek tek incelenmesi gereken biyer...hepsinin birden aynı sayfada olması yorum karışıklığına sebep olabilir..yılan işaretini iyi incele arka tarafında müjdesi olma ihtimali yüksek kuyruk tarafında punta deliğine dikkat..başı tarafında ise kaya kütlesi olacak kapalı veya açık mağaraya işaret eder yada daha uzak olabilir tümülüsede işaret edebilir..kılıç işareti kesin asker mezarıdır uç yönünde tümsek ,tepe, veya iri taş yığını olacak dikkat edin ..balığın baktığı tarafta L yapan kayalık varmı varsa oraya yoğunlaşın saygılar bol nasipler...

Warning

Kullanıcı
işaretlerden ziyade ciddi şekilde tecrübe gerektiğini düşünüyorum ve görüyorum kılıç mükemmel bir işaret ama burası her kişinin harcı değil lakin iyi bir araştırma iyi bir klavuz eşliğinde bir takım noktalara varılacağı görüşündeyim @ergenekon60 üstadımında yazdığı gibi tılsım gibi konularada özen gösterilmesi sağllık ve sıhhat açısından önemli..! selametle Allah CC emanet