Ustalarım Bi Inceler Misiniz? | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Bi Inceler Misiniz?

PesimisT

Kullanıcı
....

ustalarım rica etsem inceler misiniz?inceleme yaptığımız ermeni evinde bulunan çeşme ve çeşmenin tam karşısında eskiden ocaklıkların şöminenin bulunduğu odadan yaklaşık 2 metre incelemede tam ters halde boş çıkan küp.şuan şömine ocaklık falan kalmamış tabi yıkıp oda haline çevrilmiş.
bunların bi anlamı varmı? devam edilmesi gereken özellik nedir? şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
ters duruyorsa devam edilmeli evin diğer bölümleri de önemli aslında...
yalnız bu tür görüntüler yayınlamak sitemizin kurallarına aykırı olduğundan resimleri kaldırıyorum forum kurallarını dikkatle okuyunuz...

PesimisT

Kullanıcı
Küpten yaklaşık yarım belki 1 mt devam ettik lakin bişey çıkmadı.köyün sert zemin toprağına geldik sanırım bizde devam etmedik o halde kaldı.nasıl edelim düşünüyorum doğrusu :confused:

ASI

Kullanıcı
Abi daha önce duyduğum bir şeyi paylaşayım. Ermeni evlerinde ocak tarzı yerlerin altında birşeyler olma ihtimali muhtemeldir diye duydum. Sebebi ise ocakların altı normalden serin olurmuş. O yüzden oralarda emanet birşeyler koyulurmuş.

PesimisT

Kullanıcı
İlk önce bu alanda L çubuklarla baktık boşluk mahsen var denildi,daha sonra pahalı bi dedektör ile tekrar baktırdık sinyal gücü yüksek lakin derinlik olarak yaklaşık 4 mt denildi.bi aşamadan sonra elektronik l çubukar ile kontrol ettirdik lakin hareket falan olmadı.
neye nasıl güvenelim anlamadım bnde .acemilik kötü tabi :confused:;):(

ASI

Kullanıcı
Abi sen şimdi bu mevkiye daha önce geldin mi ve sana herhangi birisi şuda şu bu var dedi mi? Bunu şundan dolayı soruyorum, çubuklar senin aklındaki yere yönelebiliyormuş o yüzden sen daha önce oralara gittiysen ve sana birisi orda şu var bu var dediyse senin aklında kaldığından dolayı sen orayı çubuklar ile tespit etmiş olabilirsin.

PesimisT

Kullanıcı
ası ustam çubukları ben kullanmadım kullanan adamada burdan şüphelendik gel bak demedik evin her yönünden denedi yine aynı noktaya geldi.eğer dediğin gibi olsa elektronik olan çubuklar neden hiç hareket vermedi onu çözemiyorum.

PesimisT

Kullanıcı
aynı benim gibi :eek::confused:
2 çubuk 2 dedektör ile baktık bir var bir yok bir var bir yok oldu :O