Ustalarım Bu Bir Mezar Işaretimidir Öyleyse Mezar Derde ? | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Bu Bir Mezar Işaretimidir Öyleyse Mezar Derde ?

derman_833

Kullanıcı
Merhabalar ustalarum bu işaret bir dağın yamacında çekilmiş hafift yokuş bir alandır resimde de görüldüğü gibi bölge kayalık bir alandır mezar olduğunu tahmin ediyorum ama eğer mezar ise mezar derededir sizce degeli yorumlarınızı bekliyorum.

Vy0pdV.jpg

vobz9R.jpg

lzdYak.jpg

rd3LlN.jpg

Vy0p4r.jpg

NbpVz5.jpg

vobzO6.jpg

aBLq9z.jpg

zE3R8Y.jpg

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
oda türü.

daire içine aldığım yer odaların olduğu kısım. giriş hem sol hemde diğer ok yönlerinin birinde olacağını veriyor. ama alanı tam karşımıza alamadığımız için çok emin olmak zor.

bu karede ,bu kısmın daha düşük ve kayadaki traşlamanın girişin ön kısımdan olma ihtimalini kuvvetlendiriyor. ama biraz açığından.
en güzeli sol dan başlayarak alt kısım yönünde ,sağa doğru yapılacak boşluk tespitiyle girişin bulunmasını sağlamak. sağlıcakla.

NormiA

Kullanıcı
çalılıgın oldugu yere boşluk testi uygula saygılar...

NormiA

Kullanıcı
kullanandan kullanana degişir kardeşim kullanmayı biliyosan çubuk yeri gelir ustan olur o yüzden kullanma şekline baglı. saygılar...

derman_833

Kullanıcı
kullanandan kullanana degişir kardeşim kullanmayı biliyosan çubuk yeri gelir ustan olur o yüzden kullanma şekline baglı. saygılar...
Hiç kullanmadın işin doğrusu iyi yapılmış hazır çubuk nerden temin edebiliriz bir fikrin varmı ustam

NormiA

Kullanıcı
öyle her çubuk kullanan kişiler biliyo zannetme hepsinin katkı maddeleri vardır. bu konuda sana buradaki bilgili ustaların yardımcı olacagını ümit ediyorum.