Ustalarım bu nedir? | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım bu nedir?

El-Ensari

Kullanıcı
Açıklama gelse 3 yada 4 noktayı görüyorum isaret üzerinde sistemi keşfetmem lazım. 40 turlu sistem var hangisi? Buda istediğim cevaplara bağlı
Selamun aleyküm @TRUVA abi, bana resmi atan arkadaşla görüştüm, istediğiniz cevapları oda kendi arkadaşından istemiş, istediğiniz cevapları anlamıyor, yer yayılır,bilinir diye
konum yada resim de atmıyor, müsait olduğunuzda geliniz kendiniz bakınız etrafa araziye diyormuş.
Ben de bunun üzerine, Arkadaşa o zaman iptal et dedim.
@TRUVA ,@Ustaoklit ,@Deli Fırat @KANAS_USTA ve yorum yapan tüm değerli ustalarım.
Sizlere de zahmet verdim, zamanınızı aldım.
hakkınızı helal ediniz.
En iyisi Kendi köyümden dışarı çıkmamak.
Hafta sonu Kendi köyümden bir kaç resim çektim İnşallah paylaşacağım sizlerle.

TRUVA

Admin
Selamun aleyküm @TRUVA abi, bana resmi atan arkadaşla görüştüm, istediğiniz cevapları oda kendi arkadaşından istemiş, istediğiniz cevapları anlamıyor, yer yayılır,bilinir diye
konum yada resim de atmıyor, müsait olduğunuzda geliniz kendiniz bakınız etrafa araziye diyormuş.
Ben de bunun üzerine, Arkadaşa o zaman iptal et dedim.
@TRUVA ,@Ustaoklit ,@Deli Fırat @KANAS_USTA ve yorum yapan tüm değerli ustalarım.
Sizlere de zahmet verdim, zamanınızı aldım.
hakkınızı helal ediniz.
En iyisi Kendi köyümden dışarı çıkmamak.
Hafta sonu Kendi köyümden bir kaç resim çektim İnşallah paylaşacağım sizlerle.
Yer sahibi kendisi çözsün. 30 şubatta çözer. yada mezara girince çözer. şunun şurasında ne kaldı çabucak geçer .başında nöbet tutsun sabretsin.Yılana sarılıp yatsın.😂

Son düzenleme:

El-Ensari

Kullanıcı
Yer sahibi kendisi çözsün. 30 şubatta çözer. yada mezara girince çözer. şunun şurasında ne kaldı çabucak geçer .başında nöbet tutsun sabretsin.Yılana sarılıp yatsın.😂
Şartlarımı da açıkça arkadaşa söyledim,
Dedim ki yarısı yer sahibinin, yarisida işareti çözen ile senin, dediki ya sen, dedim bana da 2 tane keçi 🐐 alın yeter, sitedeki değerli Ustalarımi davet etmek için.
Teklifim Kabul edildi ama kısmet olmadı.
Hayırlısı buymuş.

Son düzenleme:

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Şartlarını da açıkça arkadaşa söyledim,
Dedim ki yarısı yer sahibinin, yarisida işareti çözen ile senin, dediki ya sen, dedim bana da 2 tane keçi 🐐 alın yeter, sitedeki değerli Ustalarımi davet etmek için.
Teklifim Kabul edildi ama kısmet olmadı.
Hayırlısı buymuş.
Bak bu olmadi bu anlasmayi yeni diyon iş olmadı diyemidir🤣🤣