Ustalarım Bütün İşaretlerin Topladım İşaret + Cevre Fotoları Yardımlarınızı Bekliyorum.. | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Bütün İşaretlerin Topladım İşaret + Cevre Fotoları Yardımlarınızı Bekliyorum..

Tokatlı

Kullanıcı
Ustalarım Bu işaretler İki Tepe Arasında Tepenin ortasından Dere Gecmekte İşaretler Derenin Hemen Üstünde.Bu Yer Köye Uzak bir yerde Bilen yok Yeri ama Bütün İşaretlerin altından gecen uzun bi patika yol mevcut bu patika yol Düz bir araziye cıkmakta.Cevrede tarım + su + Yaşam alanı herşey mevcut.Ustalarım İşaretler bir birine yakın. Ustalarım en son attığım resim Yüz işareti bu bölgeye yakın yerde..

METİN

Kullanıcı
Cevap: Ustalarım Bütün İşaretlerin Topladım İşaret + Cevre Fotoları Yardımlarınızı Bekliyorum..

işaretlerin olduğu kayalarda yoğunlaş
başka hiçbir yere gitmene gerek yok

cantar

Vip Üye
Cevap: Ustalarım Bütün İşaretlerin Topladım İşaret + Cevre Fotoları Yardımlarınızı Bekliyorum..

el işareti kayalara yapılmış

bu at izi diye adlandırılan işaret at nalı demiyorum dikkat edin at izi tay izi bu da bana bu yerin güzel bir yer olduğunun ifadesi sunak sunu çukuru derseniz kesinlikle değil bölge güzel...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

ustalar gerekeni demiş ama buradaki yerler harika derim atın izini buldun ato oraya yerleştie bakayım ne oluyo bunlar elleri ayaklarınıda sen bul yada varmış gibi yap sonra sol ayağın altına bak oradaki neymiş buraya yakın yığmaların çakıl yığını nerede su nerede at bağlanan yer nerede

Tokatlı

Kullanıcı

Ustamlarım Cevrede Başka at nalı işaretleride var ve bir çok işaret daha var.Ustalrım yer hic dokunulmamış herşey yerinde.

bydark

Kullanıcı

fotonun birisindeki isaret şaleladen bahsediyor yanında mezar olacak bi arastır derenin şelale yapan kısmını,ikinci dikkatimi ceken yıgma bir tepe var gibi fotodan izledigim kadarıyla,yıgmaysa eger uzerinde adım basında çömlek kırıntıları bulacaksın,eger öyle bir yerse tekrar o tepeyi her yönunden bir fotografla tekrar yorum yapalım..kolay gelsin...

Tokatlı

Kullanıcı

Ustam hangi fotoda tepe gidince bi araştırıyım.

bydark

Kullanıcı

cantar beyin eklemis oldugu ilk fotograf var ordaki aradaki yer dolma gibi görunuyor incelemende yarar var,selaleyide arastirip dönersen yardımcı olmaya calısalım,bir ikinciside orda yuvarlak cemberler var oyma olmayan o kayaları cok iyi arastır giriş olma ihtimali yuksek