Ustalarım Bunlara Bi Bakın Yorumlarınızı Bekliyorum Saygılar | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Bunlara Bi Bakın Yorumlarınızı Bekliyorum Saygılar

siracokatan

Kullanıcı
ed81a54c53ea99608caf88d8518183fe.jpg
7498620f90bdc1ef35834fa43a8e4d7e.jpg
d26d488a6ae12a3dc25436038cc85bea.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sado6161

Kullanıcı
Kardeşim ben pek anlamam ama yerin güzel bir yere benziyor kimse girmemiş gibi ustalardan güzel yorumlar gelecektir yerinde olsam bi dedektörlekayalığı gezerdim ve videoda sunakların olduğu yerde bi tümp gibi kaya çıkıntısı var onun içini bir yokla rast gele

siracokatan

Kullanıcı
Kardeşim ben pek anlamam ama yerin güzel bir yere benziyor kimse girmemiş gibi ustalardan güzel yorumlar gelecektir yerinde olsam bi dedektörlekayalığı gezerdim ve videoda sunakların olduğu yerde bi tümp gibi kaya çıkıntısı var onun içini bir yokla rast gele

Anladım usta

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
mezarlık bölgesi odalarında tutunuz normal mezarına kadar . kullanım amaçlı mahzenlerde çıkar.sadece büyük kaynın olduğu yer değil,meyilli alanlara kadar 4 bir taraf ta kabul edebilirsin.
bu görünümlerden bir nokta gösterilmesi beklenmekten ziyade ,
güven duyabileceğin tecrübeli biriyle tespit yaptırmanızı öneririm. her mezar m. odası veya mahzenlerde değerli olacak diye kural olmadığına göre ,acaba içlerinde değerli veren hangileridiri bilmek lazım. zaten bazı noktaların işçiliğide çok ağır çıkacaktır. hem değerli bulunduran hem işçiliği kolay olanı belirlemek gerekir.
konuyu fotoğraflı bölüme alıyorum. resimli konuları bu bölüme açarsınız.

wolf_52

Kullanıcı
kaya mezarları kendini belli ediyor zaten asıl yeri göremiyoruz yetersiz resimler daha geniş açılı resimler gerk, 2 bir hususda bu rası halla duryormu 4 senne evel gene burası farklı bir forumda işlenmişdi bu konu...

siracokatan

Kullanıcı
kaya mezarları kendini belli ediyor zaten asıl yeri göremiyoruz yetersiz resimler daha geniş açılı resimler gerk, 2 bir hususda bu rası halla duryormu 4 senne evel gene burası farklı bir forumda işlenmişdi bu konu...
Gecen sene atmıştım şuan farklı bi video çektim onun için paylaştım
Esasında bu zamana kadar durmaz ama bahçe kendimizin oldugu için duruyor

siracokatan

Kullanıcı
mezarlık bölgesi odalarında tutunuz normal mezarına kadar . kullanım amaçlı mahzenlerde çıkar.sadece büyük kaynın olduğu yer değil,meyilli alanlara kadar 4 bir taraf ta kabul edebilirsin.
bu görünümlerden bir nokta gösterilmesi beklenmekten ziyade ,
güven duyabileceğin tecrübeli biriyle tespit yaptırmanızı öneririm. her mezar m. odası veya mahzenlerde değerli olacak diye kural olmadığına göre ,acaba içlerinde değerli veren hangileridiri bilmek lazım. zaten bazı noktaların işçiliğide çok ağır çıkacaktır. hem değerli bulunduran hem işçiliği kolay olanı belirlemek gerekir.
konuyu fotoğraflı bölüme alıyorum. resimli konuları bu bölüme açarsınız.
Ustam o buyuk kayaya çubuk tuttuk oyle sıradan bi çubukçu degil bu işin erbabı bı arkadasımız yalnız aklımın almadıgı tekşey var boşluk tesbit ediyor buyuk kayada ama uzunlugu buyuk kayanın uzunlugu kadar yanı on mt falan genişligi ise iki mt kdar ama girişini bulamadık
Artı videoda gözükmemiş ama havalandırma deligide var

blutx

Kullanıcı
Kaya mezarları yeri belli görünüyor sürgülü sistem kızaklı kapak diye tahmin ediyorum zamanla kaynak yapmış bütünleşmiş ana kaya ile fakat bu sistemde sunak olmaz, sunak olduğuna göre erken dönem diyebiliriz roma dönemi! geç dönemde sunaklar kullanılmıyordu çünkü.Burada kaliteli bir vlf makina ile etrafında para pul toplayabilirsin öncelik olarak mezarları açmadan önce,Asıl büyük kişinin mezarı bulmak lazım oda diğerlerinin yanında değildir etrafta olması lazım işçiliği diğer mezarlardan farklı olması lazım ve civar fotolar lazım

Son düzenleme: