Ustalarım Bunlara Bi Bakın Yorumlarınızı Bekliyorum Saygılar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Bunlara Bi Bakın Yorumlarınızı Bekliyorum Saygılar

Mirkut

Vip Üye
Sirac ustam ustalarimiz degerli yorumlarini esirgememisler. Benimde eklemek istedigim son resimde bir bey gorunuyor o bolgede bir bosluk kontrolu yapilmasinyonunde. dedigim yerin yamaca dogru topragida gorebilecegimiz sekilde resmi varsa paylasirmisiniz.
Selametle saglicakla kalin

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
kullanım amaçlı yer çıkacağını söylemiştim. arkadaş onların birine takılmış. ama yetersiz kalmış. iyi bir kullanıcı çubukla girişi çok rahat bulmalı. düşük kısmına dikkat ederse belki yakalayabilir. yalnız büyük kayanın çevresinde bir çok yer mevcut. onları incelemedimi.

siracokatan

Kullanıcı
kullanım amaçlı yer çıkacağını söylemiştim. arkadaş onların birine takılmış. ama yetersiz kalmış. iyi bir kullanıcı çubukla girişi çok rahat bulmalı. düşük kısmına dikkat ederse belki yakalayabilir. yalnız büyük kayanın çevresinde bir çok yer mevcut. onları incelemedimi.
Abi esas olarak biz sadece bu kayalar uzerine yogunlaştık işin aslı
O dediklerine bakmadık abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
altta boşluğu yakaladınız. amenna.dört tarafını belirlediniz.buda güzel. şimdi girişe nereye bakacağız,
kayada az da olsa bir meyil vardır. meyili düşük tarafın boşluk bitimi ,kayanın kenarına yakınsa,direk kayanın toprakla birleştiği yere inerek boşluk hizasında bakılmalı.
eğer boşluk bitimi kayanın kenarından biraz içerde ise,
boşluk bitiminin kenarından bir iki adım dışında yatay olarak yani boşluğa parelel geçilirse tünel yakalanır.bir metre yada az fazla bir yoldur. anlatabildimmi acaba. anlayamadığın olursa yazarsın. olaki arkadaş bir daha düşer. eğer girişin tespit yapabilirseniz toprak zemine düşerse ,derinliğinide alsın ki yanılgıya düşülmesin.selametle..

ziraatci

Kullanıcı
ikzceli ustm wolf ustm mrkut ustm ve dger ustlrmn dedigi gibi kardeşim. BURDA ÖNMLİ OLAN NOKTA TESBİTİNDEN COK, KAYA MEZARI VE DİGER MEZARLAR OLDUGU İÇİN SENN YAPACAGIN TEK ŞEY -GÖZLEM- DİKKTLİ BİR GÖZLM İLE YERLERİ TESBT EDİLE BİLİRSN. GEREK ÇÖKME GEREKSE MUCURLNMA VEYA TOPRAK DEGİŞİMİ-ÜZERNDEKİ YIGNTI GİBİ ŞEYLERE BAKILARAK KOLAY BİR İŞ ÇIKARTILA BİLİR. COGUNDA İŞÇİLİK BASİT.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
S Memo.jpg
Taralı alanda boşluk tespitiS Memo_01.jpg
Birinci resmin karşısı olayı ele veriyor, ara bölge önemli S Memo_02.jpg
Burayıda es geçme
Kayaları titizlikle incele kare veya kare içinde kare oyma bulursan fotola konuya ekle, lahit olma olasılığı fazla bi yerdesin.
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ASİAVCI

Kullanıcı
buradan 1 adet dahi mezar cıkmaz yerleşimi vede bu yerin güney güneybatıda kalan balık sırtı araziyi araştırın

siracokatan

Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 1119
Taralı alanda boşluk tespitiEkli dosyayı görüntüle 1120
Birinci resmin karşısı olayı ele veriyor, ara bölge önemli Ekli dosyayı görüntüle 1121
Burayıda es geçme
Kayaları titizlikle incele kare veya kare içinde kare oyma bulursan fotola konuya ekle, lahit olma olasılığı fazla bi yerdesin.
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Snladım ustam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi