Ustalarım Çok Farklı

bythor

Kullanıcı
Degerli abilerim ustalarım Bundan 15 yıl önce burayı babam bulmuş amcama göstermiş çok yüksekte oldugu için babam bi daha gitmemiş amcam 2 arkadaşıyla 4 sene önce burayı kazmaya çalışmışlar ama çok saglammış bu yüzden başarılı olamamışlır amcam kazamadıgı için sinirlenmiş küfür etmiş mezara balyozla vurmuş sonra yukardan bi sesler gelimiş sanki gök yıkılıyor 5 km aşşadaki köy bile duymuş amcamgil çok korkmuş sonra bidaha gitmemişler ama dün amcama çok ısrarımdan dolayı oraya gittik 3 saat sonucunda 1.5 metre kar var :D orayı fotograflamayı başardım. sizden ricam mezar nasıl bilgi vermeniz bu mezar nasıl açılır başka giriş varmı.
Bu ilk resim mezarın sag duvarı en üstte bi delik var ama çok yüksek ve tehlikeli oraya bakamadık
d7ds.jpg

buda mezarın üst duvarı
e4nd.jpg

buda mezar kırmızı renkli taşlardan örülmüş
7ksi.jpg

llje.jpg

gzsp.jpg

igjs.jpg

ph7w.jpg

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Ustalarım Çok Farklı

merhaba arkadaşım foruma hoş sefa geldin. çok net nokta vurabilmeniz durumunda burdan olumlu bir sonuç alırsınız. yoksa açıkçası zor. hiç de göründüğü gibi çak kazmayı al parayı yerleri değildir. tecrübe ister buralar.

ben senden hem bir ricada hem de tavsiyede bulunayım.

yağmur da yağsa kar da yağsa gök de gürlese sen buraları incele (çalışma yap demiyorum sadece incele) burdan sana uygun kolay ve zahmetsiz bir yerler mutlak bulunur.

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

değerli kardeşim gösterdiğin yeride mezar olduğu kanaatine nasıl vardınız. renkden olabilirmi.
bu resimde görülen kayanın üst bölümlerinde bir çok mezar veren oymalar görünüyor. muhtemelende kaya mezarı olacak.
sen kendin anladığın değilde bizlerin anlayacağı şekilde o bölümleri çekmek imkanın olursa ,yardımcı olmaya çalışırız.
sağlıcakla...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

burası amatörlere zor bir yer kayalarda işçilik var ama dediğin gibi sarp vede yüksek maliyeti oldukca fazla olur burada olsa olsa üsdüzey kişilerin mezarı olur

karanar

Kullanıcı
burada mezar görünmüyor. olma ihtimali var eğer bir mezar olsa burada olurdu tamam ama herhangi bir işaret göremedim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Biraz açabilirmisin kardeş;)
komana usta,tecrübesizliğin ve gençliğinin heyacanını yaşamış. :D
güzel kardeşim, harbici ve çalkaya ustalarımız zorluğunu yazmış. bende alanı güzel detaylı fotolaki emin olunsun istemişim.
sen kendin ,pişirip yemeye kalkmışsın :p. canın sağ olsun,tecrübe böyle adım adım kazanılır.
kişilerin sözlerini kenara bırak, işaretli yerlerin varsa, paylaş,sana güzel yorum yapalım. sağlıcakla.