Ustalarım Yardımlarınızı Bekliyorum | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarım Yardımlarınızı Bekliyorum

ykumut

Kullanıcı
Öncelikle merhaba herkese. Attığım resimleri rica etsem ustalarım dan yorum alabilirmiyim şimdiden çok teşekkür ederim. :)
zVY0nR.jpg

ZVJ9Y3.jpg

5k2DY5.jpg

8bQYP1.jpg

L4EbZ0.jpg

MyWd09.jpg

RVBn0n.jpg

MyWdv9.jpg

0kLEBL.jpg

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
ykumut kardeşim öncelikle sitemize hoş geldiniz hayırlara vesile olmasını dilerim...
fotolardan anlaşıldığı üzre bir mezarlık alanındasınız kayda değer önemli bir mezar göremedim bunlardan biri üzerinde işaretleme yaptım bir bayana ait mezar çubuk kullanmasını biliyormusunuz sitemizde çubuklarla ilgili bir çok konu bulacaksınız size çok yardımı olacaktır sevgiler kardeşim...

ykumut

Kullanıcı
hoş bulduk lacivert24 :) peki o işaretlediğiniz şekil kalp oluyo yanlış görmediysem ve ok ile gösterdiğiniz yerimi incelemem gerekli ?

Son düzenleme:

wolf_52

Kullanıcı
hoş bulduk lacivert24 :) peki o işaretlediğiniz şekil kalp oluyo yanlış görmediysem ve ok ile gösterdiğiniz yerimi kazmam gerekli ?
kazmak açmak, yasakdır bu deyimler, ustmızın işaret etdiği nokdayı inceleyinz...:)konuya dönecek olursak lacivert 24 ustanın dediği gibi mezarlık alanı, kıymetli olabilecek diyerlerinden, zaten işaretlemiş,benimde çorbada tuzum olsun, bu mezarlık alanı,nı gören hakim yeri bulun 1 kademe yüksekdedir,eski patika yolu duryorsa, patikanın dirsek yaptığı nokdaları, çok güzel yerlerdir özelikle 2 ci dirseği,ve patikanın bitdiği zirve nokdasın,da güzel bir sıtatüsü yüksek bir mezar var.:) dediğim nokdaları fotoraflayınız.

Son düzenleme:

ykumut

Kullanıcı
çok teşekkür ederim, peki diğerlerinde herhangi bir sonuç yok mu yani sadece bunu mu inceleyeyim ?

wolf_52

Kullanıcı
çok teşekkür ederim, peki diğerlerinde herhangi bir sonuç yok mu yani sadece bunu mu inceleyeyim ?
ustam o nokdayı vermiş isbet olmuş ben ise size bakmanız gerken yeri tarif etdim sizin yararınza olacakdır...tarif etdiğim nokdalarda çok kıymetli mezarlar vardır...

ykumut

Kullanıcı
çok soru soruyorum kusura bakmayın :) tekrardan teşekkür ederim acaba diğer yerleride nasıl inceleyeceğime yardımcı olurmusunuz ?

babahalit

Usta
Kullanıcı
volf52...usta.guzel.anlatmıs..faydalı.bilgiler,ilavetenpatikanin.dırsek.yaptigi.yerlerde.dikilı.kaya.varsaiiadı..kayaya.benzer.alti..kıymetlidir.ustunde..isaret.yoktur