Ustaoklit ustamızın isim değişikliği | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ustaoklit ustamızın isim değişikliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam nasıl kaybolacaksak onuda yassanda öğrensek mekana üye olan burdan çıkamaz burdaki sohbet
Yeni üyelere ricamdir bu işe hic soyunmayin giren cikamaz burdan
Burdan atilirsanizda yeni nick ile hemen tekrar uye olursunuz bilginize 🤣🤣🤣
Bak şimdi diyelimki bir afet oldu dünya alt üst oldu. Üstünden 2 bin yıl geçti. O zamanki insanlarda define işine girip kazıya başladı ve baktılar ki her yerde çay var çaydanlık var. Diyecekler ki ; Hee bundan önce bu topraklarda bir kavim yaşamış işi gücü yok putları yok ama çaydanlıkları var habire bi bitki çayı içmişler. Tabi o zaman da çay yok yeni nesil içecekler var. Kim ne bilsin çay nedir. Hehh işte o gün anlarsınız beni 😂😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bak şimdi diyelimki bir afet oldu dünya alt üst oldu. Üstünden 2 bin yıl geçti. O zamanki insanlarda define işine girip kazıya başladı ve baktılar ki her yerde çay var çaydanlık var. Diyecekler ki ; Hee bundan önce bu topraklarda bir kavim yaşamış işi gücü yok putları yok ama çaydanlıkları var habire bi birki çayı içmişler. Tabi o zaman da çay yok yeni nesil içecekler var. Kim ne bilsin çay nedir. Hehh işte o gün anlarsınız beni 😂😂😂😂
Nasıl olsa sizin deyisinizle ustam ben bitki çayı yapıyorum ya
Kusurumuza bakmada ustam sizin iziniz
Den takip etmeye çalışıyorum bitki ler ile aram iyi madem sizde bu isin prof sorusunuz sizle devam 🤣🤣🤣

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Nasıl olsa sizin deyisinizle ustam ben bitki çayı yapıyorum ya
Kusurumuza bakmada ustam sizin iziniz
Den takip etmeye çalışıyorum bitki ler ile aram iyi madem sizde bu isin prof sorusunuz sizle devam 🤣🤣🤣
Roni usta çıraklar 2 oldu :) 3 olursa banlarım 🤣😂🙃 Ekip kurmak yasak mekanda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...