Uyarı.. !! Sahtekarlara Dikkat | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

SEVALİ

Kullanıcı
arkadaşlar netde ilk site açıldıgından bu yana camianın belki dört veya beş iyi sitesine üyeydim bunlardan üçü kendiliğinden kapandı birinden kendim ayrıldım bu sürede edindigim tecrübe camia yalan ve dolan üstüne kurulmuştu sanal zaten böyledir ancak bizler bunu bir şekilde kırdık bu da güzel yanımız ankara gurubu olarak kendi bulmuş gibi resimlemiş gibi kes kopyala yapıştır yapan bir sürü insanları da gördük ve görecegiz benim son onbeş günde fark et digim birşey oldu buda sitemizin artık oldukca iyiye gittigini anladım neden eski sitelerden tecrübeliyim dir bazı tipler aslında bunların ne oldugunu nerelere çalıştıgını iyi bilirim hepsinin vasfı bir birinden farklıdır tüm sitelere üye olurlar üyelikleri ve açtıkları birkaç konu site şayet iyiye giderse uykuda olan üyelikleri ve konuları birden uyanır önce degişik isimlerle uyandırılır sonra bu zatı muhteremler arzı endam ederler sahneye çıkan assolist gibi bu aralar bizde de böyle olmaya başladı hayırlısı yakında birşeyler çıkar benim benim bunu fark etmem tecrübeyle sabittir konu sahibi arkadaş hakkını helal etsin yeni bir konuda açmak istemedim burası çok uygundu .

Sayın Ankara..
Bu konuyu açmamdaki sebep ilk baştada belirttiğim gibi bir arkadaşımın dolandırılmak istenmesi idi..
Bir yerlere hizmet ediliyor cümlesini sizin kullandığınız şahsımın yorumu bulunan Barnabas incili ve açmış olduğum bu konuda kullandınız öyle olunca kendi üzerime alınmış oldum..
Bu konuyuda açmadan önce bir yönetici ustamızla uzun uzun görüştüm ve beraber adres teyidi bile yaptık ki ondan sonra konuyu açtım bu arada haritalarda mevcuttu uygun olmayacağını belirtti yayınlamadım..
Bir bildiğiniz varsa açık açık belirtmekte fayda var yoksa beni zan altında bırakmış oluyorsunuz..

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sayın Ankara..
Bu konuyu açmamdaki sebep ilk baştada belirttiğim gibi bir arkadaşımın dolandırılmak istenmesi idi..
Bir yerlere hizmet ediliyor cümlesini sizin kullandığınız şahsımın yorumu bulunan Barnabas incili ve açmış olduğum bu konuda kullandınız öyle olunca kendi üzerime alınmış oldum..
Bu konuyuda açmadan önce bir yönetici ustamızla uzun uzun görüştüm ve beraber adres teyidi bile yaptık ki ondan sonra konuyu açtım bu arada haritalarda mevcuttu uygun olmayacağını belirtti yayınlamadım..
Bir bildiğiniz varsa açık açık belirtmekte fayda var yoksa beni zan altında bırakmış oluyorsunuz..
Abi bence en son üstüne alınacak kişi sensin
Seni her kez biliyor
Gerekli açıklamayı @ankara lı ustam yapacaktır

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
İşaretemi usta o kadar vermişler ? :)
Ustam vermişler değil
Vereceklermiş
Lafla peynir gemisini yürütmeye çalışıyorlar
Bende bir haç işaretine 300.000.000.000€ veriyorum
Hatta sıfır sayısını artıra bilirim :D
At gitsin yapıyorlar
Helbet bir saf düşürürüz diyorlar
Lütfen bu tür sahtekarlara dikkat edelim
Güvenlik güçlerine haber verip
Bu terbiyesizlere gerekli dersi kanunlar versin

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selâmunaleykum,
yanlış anlamadiysam ankara lı ustamın burdaki lafı banlanan kişiye idir. Gold safir usta ile alakalı olduğunu sanmıyorum.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Sayın Ankara..
gol ustam olayın sizinle hiç alakası yok yanlış anlaşılma oldu konunun altına yazmıştım inan barbanas incili konusu tamamen tesadüfi oldu üsteki konuda da oldugu yazdıgım gibi bazıları şimdilik sitede şöyle böyle görünüyor sizinle hiç alakası yok geçmiş tecrübelerim den biliyorum birileri şimdilik sessiz neden site oldukca kısa sürede çok iyi bir yere geldi ortalıgı çok yakında karıştıracaklardır bende olayın farkında oldugumu yazdım bu da sizin konulara denk geldi tesadüfen kusuruma bakma dün akşam da küçük bir yoklama yaptılar aliveli ustam konuyu biliyor ben yorumu yaptım arkasından kralın soytarısı ortaya çıktı dün akşam kusuruma bakma iyi geceler

SEVALİ

Kullanıcı
gol ustam olayın sizinle hiç alakası yok yanlış anlaşılma oldu konunun altına yazmıştım inan barbanas incili konusu tamamen tesadüfi oldu üsteki konuda da oldugu yazdıgım gibi bazıları şimdilik sitede şöyle böyle görünüyor sizinle hiç alakası yok geçmiş tecrübelerim den biliyorum birileri şimdilik sessiz neden site oldukca kısa sürede çok iyi bir yere geldi ortalıgı çok yakında karıştıracaklardır bende olayın farkında oldugumu yazdım bu da sizin konulara denk geldi tesadüfen kusuruma bakma dün akşam da küçük bir yoklama yaptılar aliveli ustam konuyu biliyor ben yorumu yaptım arkasından kralın soytarısı ortaya çıktı dün akşam kusuruma bakma iyi geceler

Kusur yok tamamdır..

GLaDioMaN

Kullanıcı
Sayın forum üyeleri..
Konu başlığımdanda anlaşılacağı üzere bu bir uyarıdır..
Bir arkadaşıma gelen bir çok resimden bazılarını paylaşıyorum resimleri görünce şüphelendim ve araştırma gereği duydum ve haklı çıktım bu resimler ile bir çok insan kandırılmakta ve dolandırılmaktadır sakın ha itibar etmeyiniz..

Sagolasin usta son donemlerde iyiden iyiye turediler.