UYDU KAMERASI İLE METAL BOSLUK TESPİT ETMEK İ | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

UYDU KAMERASI İLE METAL BOSLUK TESPİT ETMEK İ

Kader25

Admin
Yerin 11 metre altındaki metali gören ve 2x1,5 mt. ölçüsündeki boşluğu tespit eden uydular....!
3 metre aşağıda içinde de kilolarca sarıkız olduğu söylenen odayı neden görmezsiniz...?
Vicdansız uydular...
Sizin yüzünüzden 4x4 dacıa bile alamadık. :cool:(kahkaha)(keyif)

NOT: Bu sektörde para vererek asla tespit işine girmeyiniz. Parasız olursa mahsuru yok. Diğer yöntemlerle
teyit ve kontrol edilir verilen noktalar...
Parasız da olsa cinderlere de asla inanmayın boşa kürek sallamış oluruz.

Eli bey

Kullanıcı
Uydu Harita resimleri Toprak Altina Nufuz Eder Topragin altini gorur Kameraya yansimasi ise Farklidir . Gokyuzundeki uydu Drone gibi bir telefonun kamerasi ile benzerlikler vardir arada Bazi onemli ozellikler vardir . Define bulmada cok ama cok ise yarar imkanlara gore diger teknolojik dedektorler yer alti gprler yeralti dedektor ile ortaklasa hep beraber bir sey bulmada yardimcidir Bazen hicbirseye gerek bile kalmayabiliyor.
Uydudan define bulurum diyen çok insan gördüm hiçbiri zengin değil bu biraz tuhaf değil mi

Power

Kullanıcı
Cenabi Allah in ilmi sonsuz dur Cenabi Allah ilmini istedigi kullarina derecelere gore verir .
İsra suresi 5 ci Ayet . Nihayet bu iki bozgunculuktan ilkinin zamani gelince ( sizi cezalandirmak icin) uzerinize pek guclu olan birtakim kullarimizi gonderdik . Onlar evlerinizin arasina kadar sokuldular . Bu herhalde yerine gelmesi gereken bir vaad idi.........
Simdi ben bir sey yazdim sen bir sey yazdin bir baskasi baska bir sey yazdi .
O dedi bu is dogrudur .
O dedi bu is yalandir.
O dedi uckagit isidir.
O bulur dedi o bulmaz dedi .
Yaziyoruz konusuyoruz sen cevap ben cevap nereye kadar ya cekilin gidin inanlara anlatalim hep ayni duzen hikayeler davranislar madem bu is yalan dolan bos is ise Hodri meydan cikalim er meydanina Son noktayi koyalim . Uydumu dogru yoksa hic ugrasmadan uydu yalan bos.is diyenlermi dogru gorelim . Baska bir care yok sonucu herkes gorsun . Simdi bundanda bir sey cikarmayin . Sayet hosunuza gitmiyorsa konuyuda silin farketmez ben yardim etmeye gelmistim insanlara .

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Cenabi Allah in ilmi sonsuz dur Cenabi Allah ilmini istedigi kullarina derecelere gore verir .
İsra suresi 5 ci Ayet . Nihayet bu iki bozgunculuktan ilkinin zamani gelince ( sizi cezalandirmak icin) uzerinize pek guclu olan birtakim kullarimizi gonderdik . Onlar evlerinizin arasina kadar sokuldular . Bu herhalde yerine gelmesi gereken bir vaad idi.........
O dedi bu is dogrudur .
O dedi bu is yalandir.
O dedi uckagit isidir.
Yaziyoruz konusuyoruz sen cevap ben cevap nereye kadar ya cekilin gidin inanlara anlatalim hep ayni duzen hikayeler davranislar madem bu is yalan dolan bos is ise Hodri meydan cikalim er meydanina Son noktayi koyalim . Uydumu dogru yoksa hic ugrasmadan uydu yalan bos.is diyenlermi dogru gorelim . Baska bir care yok sonucu herkes gorsun . Simdi bundanda bir sey cikarmayin . Sayet hosunuza gitmiyorsa konuyuda silin farketmez ben yardim etmeye gelmistim insanlara .
arkadaşım isteyen inanır istemeyen inanmaz herkez form kurallarına uygun bir şekilde fikrini yazabilir kimseye şunu yap bunu yap demeye hakkın yok çekilin gidin ne demek yazılarını biraz daha dikkatli yaz agresifleşmeye gerek yok birdaha uyarmam yazmak istiyorsan istediğin kadar yaz fakat kelimelerine dikkat ederek yaz ;)

Son düzenleme:

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
O dedi bu is dogrudur .
O dedi bu is yalandir.
O dedi uckagit isidir.
Sizin yazdıklarınızı kaynak alarak soru sordum muğlak cevaplarla konuyu geçiştiriyorsunuz. Konumuz dini bilgi değil fiziksel bir kavramdan söz ediyoruz. Konu uydu ve fotoğraf. Bu konuda söylediklerime itirazınız varsa onu nedenleriyle yazın birlikte aydınlanalım. Mesela bir bahçeye bir şey gömelim siz de bunu bulun. Bu konuda ne zaman ispatlayalım desek konu başka yöne gidiyor. İnsanlara yardım etmeye gelmişsiniz hoş geldiniz de yazdıklarınızda ben bir yardım göremedim. Tam olarak hangi konuda yardımcı olacaksanız onun üzerinde konuşalım. Bir de lütfen böyle agresif cevaplarla değilde daha somut yazdıklarıma eleştiri getirirseniz hepimiz faydalanırız. Mesela Dot dediğiniz sistemin definede nasıl kullanılacağınız yazabilirsiniz

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
LİDAR NEDİR.

Işık Tespiti ve Uzaklık Tayini" anlamına gelen "Light Detection and Ranging" sözcüklerinin kısaltmasıdır. 1960 yıllarda kullanılmaya başlanmış olup 1963 yılında ticari olarak kullanılmaya başlanmıştır. Çalışma tekniği belirlenen alana saniyede yüzbinlerce laser ışını gönderir, geri dönen lazer ışığının yansıma süresini ölçerek mesafeyi, ışının yansımadaki bozulmasına bakarak yoğunluğunu tespit eder. Bu yöntemle büyük bir alan çok kısa sürede çok net bir şekilde fotoğraf gibi görüntülenebilir. Günümüzde Lidar robot süpürgeden, elektirikli arabalara kadar bir çok alanda kullanılmaktadır.

Bu teknoloji yerin altını değil üstünü detaylandırıp görüntülüyorsa yeraltı için veya define nasıl kullanılabilir sorusunun cevabı da şöyledir. Yer üstünün detaylı taraması normalden fazla yükseklik veya çökmeyi tespit edebilir. Bu arazi anomalisi insan eliyle yapılmış yeraltı yapılarının izini yer üstüne de yansıtacaktır. Örnek resimde olduğu gibi böylece yapının şekli, boyutu belirlenebilir.
1713256684472.png

Fotoğraf makinası nasıl çalışır.

, belgelenmek istenen yansıyan duyarlı yüzey üstüne düşmesi ve duyar kat üstünde sabitlenmesi işidir. Fotoğraf makinesinde; belgelenmek istenen objeden yansıyan , ulaşır ve . Sonra, hemen objektifin içinde bulunan ve adına denen ulaşır. Bu diskin amacı; gelen ayarlanabilmesidir. Bu işi ise ortasında bulunan ve kullanıcı tarafından ayarlanabilen bir delik sayesinde yapar. Objektifte toplanan ve odaklanan diyaframdan geçerek örtücüye ulaşır. Örtücü perde çekim sırasında önceden seçilen bir süre boyunca açık kalarak, ışığın üzerine düşmesini sağlar.

Bu kısımda bizi ilgilendiren konu fotoğraf veya görüntü için en temel gereksinim ışıktır. Işığın olmadığı yerde görüntü alınamaz. Bunun sonucuda fotoğraf makinası ile yeraltında ışık olmadığı için fotoğraf veya görüntü alınamayacağıdır. Ne uydudan ne havadan ne de yerden, yeraltına fotoğraf makinası veya standart kameralar ile ulaşılamayacağıdır. Uydudan alınan görüntüler veya fotoğraf makinası ile yeraltını gördüğünü iddia edenlerin iddialarının doğru olamayacağını bize fizik bilimi söylüyor.

1713256644108.png

Eli bey

Kullanıcı
O dedi bu is dogrudur .
O dedi bu is yalandir.
O dedi uckagit isidir.
Ben fikrimi gördüklerimi söyledim sizde söylediniz hepsi bu peki madem siz bukadar eminsiniz size bir yer söylüyeyim hele bir bak orda bişey varmı yokmu varsa yoksa paylaş hem sevabada girersin olmaz mı

Power

Kullanıcı
Ben fikrimi gördüklerimi söyledim sizde söylediniz hepsi bu peki madem siz bukadar eminsiniz size bir yer söylüyeyim hele bir bak orda bişey varmı yokmu varsa yoksa paylaş hem sevabada girersin olmaz
Uydu yalandir uydu dolandirici isidir . Bizler yalan soyluyoruz bizler dolandirmak icin konu aciyoruz ve sizlerde gelip gerekenleri yaziyorsunuz . Kim uydu dogrudur diyorsa yalancinin uckagitcinin ta kendisidir . Cunku uydu yu inceledim ustalarin dediklerini yaptim bir turlu sonuc alamadim .

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Uydu yalandir uydu dolandirici isidir . Bizler yalan soyluyoruz bizler dolandirmak icin konu aciyoruz ve sizlerde gelip gerekenleri yaziyorsunuz . Kim uydu dogrudur diyorsa yalancinin uckagitcinin ta kendisidir . Cunku uydu yu inceledim ustalarin dediklerini yaptim bir turlu sonuc alamadim .
İronimi yapıyorsun anlamadım ki. Bunu test etmek için böyle birşeye gerek bile yoktu.