uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi | Sayfa 10 | Define işaretleri ve anlamları

uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ASI

Kullanıcı
İyi çok şükür yanlız değilmişim. Bende bi bende yok sanıyordum. Ama programı bulup denemek lazım.

ASI

Kullanıcı
Abiler, kardeşler bari sizlerde bu program var, muhtemelen paylaşılmıyorsa işte görüyordur. Sizlerden bir ricam var. Eğer olur derseniz size özelden ulaşalım oturduğumuz mevkiyi söyleyelim bari siz bakıp bize yer verin. Yazık bu kadar insan bu aşkla paralarını heba ediyor bir çoğu boşa kürek sallıyor.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
hahahahah :D :D :D :D :D
çok güldüm, Allahda seni güldürsün.
o değilde, biri cıkıp bu şekilde şunları buldum derse, okadar gülüşüm boşa gider. :D

Amin ustam, uzun zamandır görüşemiyoruz, nasılsın , nasıl gidiyor hayat ?

Abiler, kardeşler bari sizlerde bu program var, muhtemelen paylaşılmıyorsa işte görüyordur. Sizlerden bir ricam var. Eğer olur derseniz size özelden ulaşalım oturduğumuz mevkiyi söyleyelim bari siz bakıp bize yer verin. Yazık bu kadar insan bu aşkla paralarını heba ediyor bir çoğu boşa kürek sallıyor.

Değerli kardeşim öyle bir cihaz yok boşuna aklınızı bulandırmayın..
Birgün öyle bir cihaz olursa yada olacaksa ilk bende olur..
2. bir bildirime kadar bu konuyu bir daha açmıyoruz.:):):):):)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

üstadım, belki saçma bir söyleşi olacak ama, demeden geçemiycem. bu programı belli bir ücret karşılığı satıyor veya belli bir ücret karşılığı yer bakıyorlar.
şahsım adına şunu söylemek isterim, böyle bir imkanım olsa, tek başıma bu programı kullanır, yeteri kadar mal edindikten sonra, kenara çekilir bu işlerden uzaklaşırım.kafamı dinlerim.
hee diyeceksinki, nasıl adamsın, kendine müslümansın ! ozaman şunu derim, bende böye bir program var, ben ihya olmuşum mal tepemden akıyor, sana yardımcı olurken 3 bin tl verde yerine bakayım 10 bin tl verde sana satım dıyecek kadarda arsız olmam, bu sebeple paranızı kaptırmayın, dikkatli olun. varsa hayır için yapacak buyursun yapsın.
not: güvenmediğiniz tanımadıgınız kişilere yerinizi yurdunuzu ifşa etmeyin, sonra gözün gibi baktığın yere senden önce birileri oturur, uydudan bakacak adam koordinat istiyor.
neyse lafın kısası bu.

Allah herkesin gönlüne göre versin.
hayırlı cumalar

Amin ustam, uzun zamandır görüşemiyoruz, nasılsın , nasıl gidiyor hayat ?

eyw ustam haklısın uzun süredir görüşemedik, iş birimi değişti, yoğunlaştım. sebebi budur.
ben iyiyim çok şükür, sen nasılsın.
Allah a emanet olun.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
eyw ustam haklısın uzun süredir görüşemedik, iş birimi değişti, yoğunlaştım. sebebi budur.
ben iyiyim çok şükür, sen nasılsın.
Allah a emanet olun.
Bende iyiyim çok şükür takılıyoruz ustam, herşey yolunda.
ikizceli ustayı bekliyorum artık. :)

Abi zaten bu cihaz değil, yazılım anladığım kadarıyla.

Dostum kullandıkları yazılımın ismi Surfer, istiyorsan sana yollayayım crackli v13 versiyonunu.
Yazılımla böyle birşey mümkün değil, 3-4 ay boyunca bu işle ilgili yazmadığım üniversite, firma kalmadı.. Böyle birşey yok,varsada özel uydusu olanlar yapıyorlardır.
Remote sensing diye geçiyor.

Hadi yazılımla yapıldığını da varsayıyorum, Boing firmasının ultra HD çözünürlüklü fotoğrafları var istediğin bölgenin , yanılmıyorsam 700- 3000 euro arası değişiyor, çözünürlüğü ne kadar iyi olursa o kadar pahalı yani. O resimlerle istediğin yerin 1 metre yakınına ultra çözünürlüklü bakabiliyorsun.
Hadi toprak yapısını filan , birşekilde analiz edersin yada çıkan varsa gaz analiz edilirse, bir ihtimal
Demek istediğim 3-4 aylık çalışmadan çıkarabildiğim sonuç, bir ihtimal bu fotoğraflar olacak, analiz edilecek uygulama olacak falan filan....

ASI

Kullanıcı
Abi ben geçen bir arkadaşıma şunu söyledim.Bir de.ktörü varmış markasını sordum söylemek istemedi gibi. Ya dedim senin ya da kimsenin ömrü yetmez malların hepsiin çıkarmaya. Şahsen ben şöyle düşünüyorum. Böyle bir programa sahip olsam paylaşırım. Neden derseniz ne benim ne de başkasının kimsenin ömrü yetmez her yerdeki malzemelere ulaşmaya. Ama insanlar art niyetli kullanabilirde .

ASI

Kullanıcı
Bende iyiyim çok şükür takılıyoruz ustam, herşey yolunda.
ikizceli ustayı bekliyorum artık. :)

Dostum kullandıkları yazılımın ismi Surfer, istiyorsan sana yollayayım crackli v13 versiyonunu.
Yazılımla böyle birşey mümkün değil, 3-4 ay boyunca bu işle ilgili yazmadığım üniversite, firma kalmadı.. Böyle birşey yok,varsada özel uydusu olanlar yapıyorlardır.
Remote sensing diye geçiyor.

Hadi yazılımla yapıldığını da varsayıyorum, Boing firmasının ultra HD çözünürlüklü fotoğrafları var istediğin bölgenin , yanılmıyorsam 700- 3000 euro arası değişiyor, çözünürlüğü ne kadar iyi olursa o kadar pahalı yani. O resimlerle istediğin yerin 1 metre yakınına ultra çözünürlüklü bakabiliyorsun.
Hadi toprak yapısını filan , birşekilde analiz edersin yada çıkan varsa gaz analiz edilirse, bir ihtimal
Demek istediğim 3-4 aylık çalışmadan çıkarabildiğim sonuç, bir ihtimal bu fotoğraflar olacak, analiz edilecek uygulama olacak falan filan....

Anladım abi. Pek iabi Tevfik ve Ersan abilerin paylaştığı fotoğraflar nedir peki? Ya bu bilerimiz bildiğiniz gibi bilgili abilerimiz. Bu abiler bu fotografları paylaşıyorlarsa birşey vardır diye düşündüm. Açıklaman için çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

yakamoz1977

Kullanıcı
Top Tevfik ve Ersan beylerde. :) Şimdi bütün yer altını kendinize mi saklayacaksınız yoka bizimle paylaşacak mısınız? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...