uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sihirlisiyah

Kullanıcı
Hangi program olduğunu bilmiyorum birkaç kez sordum soylemediler. Ama programa ulastigimda bilgi veririm. Ama cok kez koordinat alip yer tespiti yaptirdim bana kesin yeri verdiginde makinayla baktirdim hep doğru çıkıyor biliyorlar. Cikaramadiktan sonra bir anlami yok. Elimde yüzlerce koordinat var hepsi dolu ama bir işime yaramiyor.

ersan

Admin
Konuyu hortlatmis mi olacağız bilemiyorum ama evet uydu üzerinden define bulmak mümkündür. Olduğunu düşündüğünüz bölgeye bir gps cihazıyla gidiyorsunuz. O bölgenin koordinatini veriyorsunuz o alanda tarama yapiyor. Öyle illa büyük bir yer olacak diye birşey yok. Oda ve sarıyı biliyor ve yanılma ihtimali az denecek kadar az. Bilmeden yorum yapmayalim fasa fiso değil gerçek bu.
hosgeldin hanim abla aramiza okuduklarm yoruma bakilirsa
baya bir bilgili ablaya benziyorsun bu programlarin adlarini biliyormusun
az da olsa yardim edebilrmisin.sitemize.

sihirlisiyah

Kullanıcı
5000 çok fazla ben 2000 e hallettim :-D yarım saatini almiyor.

ersan

Admin
Hangi program olduğunu bilmiyorum birkaç kez sordum soylemediler. Ama programa ulastigimda bilgi veririm. Ama cok kez koordinat alip yer tespiti yaptirdim bana kesin yeri verdiginde makinayla baktirdim hep doğru çıkıyor biliyorlar. Cikaramadiktan sonra bir anlami yok. Elimde yüzlerce koordinat var hepsi dolu ama bir işime yaramiyor.
abla bana da coki yer baktilar uydudan
uydu cok normal calisuyor ama bu uydudan tam yeri bulmak icincok uzman cubukcu olacan oburturlu bir sonuc alamasin benim elimde bu programlar var ama uzman bilgisayarci yok
bu programlari calistirmak icin lazimbilgisayar cokguclu olmali.
bana 5 yer baktilar 3 de tam sinyal verdiler makineler ama neresi varki 100-200mt arasi atmalar var onustanda cubuk olmadimi ve usta deyilsen bu cubuk isinde bir sonuca varamasiniz.
ta cook seyler var anadilacak bu uydu isi icin ama var vakit ta.

ersan

Admin
5000 çok fazla ben 2000 e hallettim :-D yarım saatini almiyor.
baya bir paliya bakiyorlarmis abla
buyle yerlere parayi verdine gure birde buluverse
tam yerini.bana bitki baktinde 200 mt yukardfan cektiler resmi
tam 450 mt atma verdi onustam burda cubuk cok unemli.

mehmet43

Kullanıcı
Konuyu hortlatmis mi olacağız bilemiyorum ama evet uydu üzerinden define bulmak mümkündür. Olduğunu düşündüğünüz bölgeye bir gps cihazıyla gidiyorsunuz. O bölgenin koordinatini veriyorsunuz o alanda tarama yapiyor. Öyle illa büyük bir yer olacak diye birşey yok. Oda ve sarıyı biliyor ve yanılma ihtimali az denecek kadar az. Bilmeden yorum yapmayalim fasa fiso değil gerçek bu.

cesycex

Kullanıcı
iyi de sormazlar mı gelişmiş ülkeler bile niçin hala maden aramalarını denizde gemilerle, karada jeofizik aletleri ile yapıyorlar?petrol ararken niçin defalarca ve doğru yeri bulana kadar sondaja masraf yapıyorlar.iranın yer altında bulunduğunu iddaa ettikleri nükleer tesislerin yerini tesbit ederek dünya kamu oyuna ispatlayamadılar ki olduğu kesin olan birşey bu artık.

ECE07

Kullanıcı
Bazı yorum içlerindeki püf noktalar bu tür kişilerin niyetlerini ortaya koymaktadır. "Küçük yerleri değil, Büyük yerleri buluyorlarmış". Geçmiş olsun derim.
Böyle bir sistemin varlığı yer yüzünde define bırakmazdı. Rivayetleri göre "Ay Hatun" adlı Bayan'ın 40 Katır yükü Altınları hala büyük kayalıklarda saklı ve bulunamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...