uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi | Sayfa 22 | Define işaretleri ve anlamları

uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cassabalee

Kullanıcı
dostum 1 ci resinmdeki yerlerde zamaninda cukme oldu bir yer ve ta cokuda mineral yerlerin ve iclerinde de curuf bir tek yer var
2 ci resimdeki oklan cidiyin yerde kucuk bir ,,bronz ,,var
iwit dostum bende mahsuz çizdim zaten diğerleri boş işte santık gibimsi gördüm ben ama nede olsa 1 tanede olsa şimdilik yeter hehehheeeeee asıl yerim var oraya hücummm edeceğim..Allah herkezin gönlüne göre versin bende artık şu yazımdan itibaren yazmıyacağım.:D.

Son düzenleme:

karanar

Kullanıcı
karanar usta burda bulunan bir kaç dostum bilir,ben buna 2 yılımı verdim,öyle kolay değil.baksana firma muhendisi bile bilmiyorken.
senin dilin ne söylüyor karanar
:D
e o zaman desene, biz yıllarımızı verip tecrübe ettiklerimizi burada paylaşmakla hata ediyoruz.:mad::mad:
bu; ben buldum ama söylemem işlerini sevmiyorum aga ben.ne diye milletin ağzına bir parça bal çalıp sonra geriçekiliyorsunuz onu da anlamıyorum. neyse bilen arkadaşlara hayırlı olsun.

A21MEDLi

Admin
Forumlara baksana hiç kimsenin aklının ucundan dahi geçmeyen bir çok sırları deşifre ettim yazdım.bunların tamammına yakını kendi tecrubem birikimiydi öyle kopyala yapıştır bilgiler hiç değildi...bırakta bir iki şeyi paylaşmadım diyede,keşke eleşştirmeseydin.kimlerin ağzına bal çalmışım.mekanın ilk uyelerinden biriyim burda bir iki arkadaşla kendi aramızda konuştuğumz meselelerdi.hangi bir üye arkadaşımıza bu konuda umut veripte geri döndük.veya varsa yeriniz bakayım demişim.
biribirimizi kırmayalım rencide edici açıklamalarla eleştırmeyelim lütfen.saygılar

Son düzenleme:

karanar

Kullanıcı
Forumlara baksana hiç kimsenin aklının ucundan dahi geçmeyen bir çok sırları deşifre ettim yazdım.bunların tamammına yakını kendi tecrubem birikimiydi öyle kopyala yapıştır bilgiler hiç değildi...bırakta bir iki şeyi paylaşmadım diyede,keşke eleşştirmeseydin.kimlerin ağzına bal çalmışım.mekanın ilk uyelerinden biriyim burda bir iki arkadaşla kendi aramızda konuştuğumz meselelerdi.hangi bir üye arkadaşımıza bu konuda umut veripte geri döndük.veya varsa yeriniz bakayım demişim.
biribirimizi kırmayalım rencide edici açıklamalarla eleştırmeyelim lütfen.saygılar
ben anlamam bu bildiğin bal çalmak, hem de anzer balı maşaallah :)

A21MEDLi

Admin
Bu işi öyle anlatmakla,resim üzerinde göstermekle anlaşılacak bi durum değil 3-4proğram kullanılarak yapılan bir sureçtır.bundan dolayı 2 yılımıda bunu sizlere anlatmaklamı geçsin.

karanar

Kullanıcı
Bu işi öyle anlatmakla,resim üzerinde göstermekle anlaşılacak bi durum değil 3-4proğram kullanılarak yapılan bir sureçtır.bundan dolayı 2 yılımıda bunu sizlere anlatmaklamı geçsin.
tamam ya bende sana uzakduyu ile yüzdeyüz nokta tesbiti projemden bahsetmem olur biter.

karanar

Kullanıcı
Uzakduyu işinde bence 3 harfliler aracılık ediyor.;)
olabilir ama yine de kesin sonuç alabiliyorsun. tabi burada tek sorun; malzemeyi bekleyenlerle karşılaşınca senin programlara birşey olmuyor ama benim harfliler gümlüyor. ama endişelenme bunun üzerinde de çalışıyorum, çözücem inşaallah.:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...