uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karanar

Kullanıcı
bu işin aslı şöyle evt bakılıyor fakat bulamıyorlar bu sisten yer yuzeyindeki sıcaklık mineral diğer etkenlerim sisteme anamol olarak yansımasıdır ersanın kime baktırdığını tahin ediyorum ve bu arkadaşında bu işlerle vaktiyle uğraştığını biliyorum madem var vede verimli neden diye bir soru cıkıyor ortaya
kesinlikle haklısın ustam.

ASI

Kullanıcı
İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ağabeyler. Cümleten rastgele.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
bu işin aslı şöyle evt bakılıyor fakat bulamıyorlar bu sisten yer yuzeyindeki sıcaklık mineral diğer etkenlerim sisteme anamol olarak yansımasıdır ersanın kime baktırdığını tahin ediyorum ve bu arkadaşında bu işlerle vaktiyle uğraştığını biliyorum madem var vede verimli neden diye bir soru cıkıyor ortaya

Bravo ustam güzel oldu

maceracı37

Kullanıcı
Cevap: uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi

hikaye kardesim, safsata, uydurma, inanmayin bu tur seylere
öyle bir teknoloji olsa petrol aramak için neden sondaj yapılsınki defineye kadar nice degerli madenler var toprak altında altın yataklarını bulmak daha mantıklı degilmi sizce

derebeyli

Kullanıcı
kesinlikle haklısın ustam.
defineci arkadaslar ..hollandadan katiliyorum ..yaptigim arastirmaya göre dünya da daha uydu üzerinden toprak da ki sakli defineleri bulma diye bir ortam olusmadi ...ben bu konu da o Kadar cok arastirma yapiyorumki sonuc 0.0. dir ...ama Türkiyede bazi vampirler ve akbabalar biz bu isi basardik ... hadda amerikadan NASA dan bile davetz bie geldi ...diye yaygara yapiyorlar ... bunlardan birine bende sahit oldum ... .............com Istanbul Kartal bulunuyor ..sakin ha siz de dolandirilmayin ...dikkatli olunuz ...

zaman34

Kullanıcı
Google uydu görüntülerini cep telefonuna zaten veriyor akıllı telefondan dünyanın heryerini kuş bakışı gorebilirim parayada gerek yok haritasını sana ben ücretsiz verim arazi gorunumunde mi harita olsun görüntülü mu olsun il ilçe koy ismini söyle isaretlim sana

nedret

Kullanıcı
merhabala ustalar bende bu programa bastan inanisim gelmezdi ama program cokguzewl calisiyor
ama baska bir is ta var tam programi otuturamiyorlar isini bilen tam otuturuyor
nede derseniz bir arkadas sevdim ve saydim bir ustamiz bana buyle cok yeler bakti
dedim bir deneyem bakalim nekadar doru biliyor deye
benim bir mahzen biraktim yarida 2 mt toprak altinda tas tuzaklara raztladim ve atlatamadim buylece senelerce duruyr bu arkadasa dedim bir yer var bana bakiver dedim tmm dei
ama uydudan bakan arkadasa 300 mt
yalnis bir yer gusterdim
bakalim ne sonuc ciacak deye
sindik gurmeyen ve inanmayanlar bir sey deyemez aa ben bunu guzlerimlen ngurdum
tam tespit tuzakli yeri acilmis yei gurde yer yine orman yeri hic kazilik yer beli deyil ve ne buyuklukte ve ne derinlikte tam tespit.
ondan sonra inandimki
program calisiyor.burda bulfaristanda bir hanim bakiyor bu programlan asaki maden gumus mi yasa altin mi kesi n biliyor cok arkadfaslara tespit etiler ve tam dedi yerdede cikiyor bitki bakti yerde akadasa 7 tane toprak altinda yan yana mezar tspit etiler 3 nu actilar bir sey cikmadimi 4 biraktilar .

nedret

Kullanıcı
Ersan ben isperihten seninlen baglantıya girmek istiyorum feyste adım nedret hüsein
xxxxx
11- Forum içinde yada özel mesajla telefon numarası e-posta msn-skype (başka sosyal medya ismi) vb. adreslerin verilmesi ve kullanılması yasaktır.
Tesbiti halinde ihbarsız siteden uzaklaştırılır.
aliveli44

sakaci50

Kullanıcı
ABD bir grup genç kirliyan tekniğine benzeyen bir yöntemle
ve belirli bir zamanda ( güneş doğmadan az önce gibi) toprak altındaki bir miktar altının ışımaları nı yakalamışlardı. Fakat site adreslerini bulamıyorum. Bilen varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...