Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 60 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
@Kamhi Leonard gerçekten tanisaniz
Nasil biri olduğunu anlardinız insan beserdir fevri davrana bilir onun için kalp kırmma değmez
Bende çok kalp kırarim bazen sonra çok üzülüyorum yapmayin sakinleyun sonra yazin inşallah
sevgili ustam savunduğun kişi üyelere DALKAVUK deyecek ulu orta isim veriyor reisle timur diyor .
önceki sayfalara bak oku, burada hakaret ediyor sen o zaman nerdeydin neden iki satır yazı yazmadı .
ama ben sineye cektim hiç bir mod bu kişiye sen ne yapıyorsun diye kimse biryazı yazmadı .
nerde adalet nerde sitenin kuralları , bütün modlar yatmış kulanın üstüne tıs yok .
bana burda söylenen sözleri aynısını iade ediyorum .
kalıbımın adamı değilmişim öyle yazıyor ,
sana yazsalar ne cevep verirsin . sevgi ve saygılarla .

Son düzenleme:

A21MEDLi

Admin
sevgili ustam savunduğun kişi üyelere DALKAVUK deyecek ulu orta isim veriyor reisle timur diyor .
önceki sayfalara bak oku, burada hakaret ediyor sen o zaman nerdeydin neden iki satır yazı yazmadı .
ama ben sineye cektim hiç bir mod bu kişiye sen ne yapıyorsun diye kimse biryazı yazmadı .
nerde adalet nerde sitenin kuralları , bütün modlar yatmış kulanın üstüne tıs yok .
bana burda söylenen sözleri aynısını iade ediyorum .
kalıbımın adamı değilmişim öyle yazıyor ,
sana yazsalar ne cevep verirsin . sevgi ve saygılarla .
Herhalde bunları yazdiginda,yetkili arkadaşlar online degillermis,fark edilir edilmez yazi silinir kendiside banlanır,bu hep böyle olmustur.
o anda fark edilmemiş olabilir..
Fakat İkinize saygısı vardı,ikinizin adını yazmışsa Demmeki Kayış koparmıs..

A21MEDLi

Admin
Ustam,O kimki ondan cekinelim,hakaretlerini sineye çekelim,son 1-2 defa ban yedi tekrar geldi düzelmiş dedim,yanıldığımı anlayınca,artık fark edildigi yerde banlanacak.onun bidaha burda yorumu olmayacak

Kafkaslı

Vip Üye
Sordunuz, söyledim, Siva sizce bunu yapmazmış, ben yanlış söylemişim demek ki.
Yok o anlamda deyil yanliş anladin mübarek
Kisinin edebi dilidir dili neyi söylemişse kendisidir
Ben kendini mehdi ilan edeni gordumde sapiklikta hat safaya ulaşmıs insanlardi
Inan yazilarini okumazim uzun zamandır siteye girmiyorum hakkıni hellal et mübarek

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Yok o anlamda deyil yanliş anladin mübarek
Kisinin edebi dilidir dili neyi söylemişse kendisidir
Ben kendini mehdi ilan edeni gordumde sapiklikta hat safaya ulaşmıs insanlardi
Inan yazilarini okumazim uzun zamandır siteye girmiyorum hakkıni hellal et mübarek
Hak varsa helal olsun usta.

Ses

Kullanıcı
Yasaklı
Uydu xyz ve Surfer 16 programi ile cikarttigim minik kaplumbaga bosa degilmis daha once paylasmistim konuda tekrar gundeme getirmemin sebebi Ayri veri ile dogru yeri bulmus oldum .
.
1.ci veri xyz rakamsal veri
2.ci veri uydu arazi resmi ve snaapsed veya photo editor veya digerleri ile kizartma islemi.
.
Uydu arazi resmi ile kizartma islemi tum uydu resimleri ile devamli bos zamanlarimda surekli bakmama ragmen bir turlu goremiyordum . Ustune gittikce sonunda benden pes etti burdayim dedi azimli azemetli olmak lazim ))) .
Sonunda sekil ve sema olarak iki ayri.veri birbirini onayladi ve ciplak arazi.resmiyle nerde oldugunu goruyorum artik .
Xy koordinatini aldigimda gecmis yillara gore sapma azalip cogaliyordu en az 5 metre sapma vardi .
Xy koordinati ile arazide ustune gidermiyim nokta olarak sanmiyorum telefon saptirir o alan icinde .
.
Surferle bakilan ve cikan noktalar birbiri ile ayni krokide gorsende arazide ayni krokide ayni olcude olmaz bu kesin .
.
Bu cikartigim minik kaplumbaga sirtindaki kasa 30x30 santimlerde gozukuyor uydu arazi resmi hangi uyduya ait oldugunu ileriki gunlerde sizlere soylicem ))).
Yanliz herzaman ayni seyi cikarmak imkansiz yuzey ve derindekine gore degisir ve uydu dunya hizina gore ve kör arazi noktalarina.gore sekil.ve semalar ayni cikmaz.
Metal.kare.verir diye bir.sey herzaman olmaz hersey uydu ve arazi acisi arazi yonlerine gore bu degisir.
.
Kayalik alan normal toprakli alandan daha iyi goruntu verir nedeni ise sonra soylicem)))
.
Hikaye cok.uzun arkadaslar.
Uydu xyz surfer e baslamadan evvel define ile ilgili isaret.bazinda hice yakin bilgim.vardi neden cunku bize kimse.bir sey ogretmedi ogretecek.birileride etrafimizda yoktu zaten tektim ugrasmiyordum yilda bir iki defa .
Ne olduysa uydu xyz ve surfere basladigimda oldu ve bana cok.sey kattti .
Nelermi katti . Paganin ne oldugunu ogrendim bu uydu xyz surfer sayesinde.
Surferle aldigim ornek küp vs araziye gititigimde taslardaki vurgulari gordum gormedigimi gordum pagani uydu xyz surferle cozmeye.basladim.
Google.eart ile araziyi iki tasin arasini iki agacin arasini.ve aldigim olculeri google eartda evde oturdugum yerde olctum cozdum sifrenin bir kismini evde oturdugum yerden cozdum )))) .
İste.boyle tabi arazi egimide.bana.bu sansi.tanidi))) CENABİ ALLAH yardim ediyor bana yoksa.ben ne yapabilirim sizlere beni tanitiyor)))).
.
Hey defineci isaretten anlamayan.defineci isaretden anlamana.gerek.yok.bak.benim.hikayeme bu sana ornek olsun bak.ben ne yapmissam sende onu yap :) .
İleri ki zamanlarda sizlere yeni.yontemler.ve ekstra bilgiler.vericem mucadele etmeye devam .

Ekli dosyalar

• IMG_20220811_231143.jpg
    IMG_20220811_231143.jpg
    237.2 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20220811_231025.jpg
    IMG_20220811_231025.jpg
    199.2 KB · Görüntüleme: 16
  • FB_IMG_1660248561301.jpg
    FB_IMG_1660248561301.jpg
    46.4 KB · Görüntüleme: 13
  • FB_IMG_1660248556301.jpg
    FB_IMG_1660248556301.jpg
    40.6 KB · Görüntüleme: 21

Ses

Kullanıcı
Yasaklı
Ornekler.

Ekli dosyalar

• FB_IMG_1660248525190.jpg
    FB_IMG_1660248525190.jpg
    35.6 KB · Görüntüleme: 21
  • FB_IMG_1660140960384.jpg
    FB_IMG_1660140960384.jpg
    89.7 KB · Görüntüleme: 19

Kolpaçino)))

Kullanıcı
Yasaklı
Gerçekleri tarih yazar tarihide Cenabı ALLAH yazar.
Beni banlayanlar sizleri çok kötü günler bekliyor 1 yıl daha bekleyin sizler goreceksiniz . Şimdi Gül'ün dalga geçin sizleri perişan edecem intikam doluyum...... Silmeyin adamsaniz korkak değilseniz....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...