Uydudan Tespit Mümkünmü... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan Tespit Mümkünmü...

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Uydu yoluyla yerin altındaki metalin tespitini yapılabileceğini var sayarsak. Böyle bir imkana sahip olanlar ne diye bir kaç milyar karşılığında tanımadığı birine belki yüz milyarlar değerindeki gömü noktasını versinlerki. Kel olan arkadaşlarım alınmasın geçmişte bir tv kanalında keliğe son diye bir reklam yayınlanıyordu işin tuhaf yanı reklamı sunan şahısın kendiside keldi. Şimdi böyle bir şey var demek başka bir şey İda etmek başka bir şey.
Bu durum öyle bir noktaya geldiki kimi uydu bakıcıları malın cinsini ağırlığını deriliğini hata küp veya kazan içinde olduğunu bilebildiklerini söylenenler var bunu İda edenler öte yandan çubuk ve cihaz arayışındanda geri durmuyorlar. Sormazlarmı adama bre mübarek senin bu imkanların varsa ne diye define sitelerinde dolaşıyorsun türlü türlü cihaz arayışına giriyorsun n3 işin var bizim gibi karanfil toplayanlardan sen git gül topla diye
Ooo ustam yuzunu goren hacilik nerelerdesin gozlerim arar olmustu

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Uydu yoluyla yerin altındaki metalin tespitini yapılabileceğini var sayarsak. Böyle bir imkana sahip olanlar ne diye bir kaç milyar karşılığında tanımadığı birine belki yüz milyarlar değerindeki gömü noktasını versinlerki. Kel olan arkadaşlarım alınmasın geçmişte bir tv kanalında keliğe son diye bir reklam yayınlanıyordu işin tuhaf yanı reklamı sunan şahısın kendiside keldi. Şimdi böyle bir şey var demek başka bir şey İda etmek başka bir şey.
Bu durum öyle bir noktaya geldiki kimi uydu bakıcıları malın cinsini ağırlığını deriliğini hata küp veya kazan içinde olduğunu bilebildiklerini söylenenler var bunu İda edenler öte yandan çubuk ve cihaz arayışındanda geri durmuyorlar. Sormazlarmı adama bre mübarek senin bu imkanların varsa ne diye define sitelerinde dolaşıyorsun türlü türlü cihaz arayışına giriyorsun n3 işin var bizim gibi karanfil toplayanlardan sen git gül topla diye
kelliğin tedavisinin reklamını yapan keldi haa.(kahkaha) (kahkaha) (kahkaha)
gece gece gülmekten patladım. ALLAH iyiliğini versin aliömer ustam.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlarım,
konuyu açmamda ki amacımız,
bu işe bir kısmımız inanıyor ,çoğunluğumuz da mümkün olmadığını beyan ediyor. bizlere de üyelerimizden bu konuda fikir soruluyor.
kendi adıma emin olunuz ki öğrenme arzum sadece bu işin özünün açıkça bilenler tarafından açıklanması ve herkesin gerçeği öğrenmesidir. duyumlarla hareket etmek insanları yanıltabilir.
bir birimizi incitmeden kırmadan,konuyu güncel tutalım. eminim ki aradığımıza en güzel cevapları verebilecek kapasitede arkadaşlarımız çıkacaktır diye düşünüyorum. bu konu da hayli mesai veren ustalarımızın olduğu kanaatindeyim. sağlıcakla selametle kalınız.

ersan

Admin
ustalar bir kac uydu guruntusu yuklemeye istedim.
,,,,,eski osmanli kuprusunun 3 mt kuzeyinden girisi olan bir mahzen yeri ,,,bu yer bir arkadasin bulgaristandan .yer belgeli demek istedi ama yerine gidik cubuk cekmedim benden ""İletişim Bilgisi Vermek Yasak"" kilometre uzak oldundan .

bu resimde buraya bana 30 kilometre yakin eski bir osmanli kuvu varmis burda ucgen seklinde ekilmis 3 tane kirmizi erik acin ortasindaki kuyu bu yerde belgeli yer .
burdaki belgenin anatmasina bakilirsa burdaki osmanlilar kuvu bosaldirken kuvlu bir yere parayi toplamis ve kuvun imamina paralari vermisler ve bu kuyunun nicine 4 mt reye bir bakir tavaya koymuslar ve kuyunun duvarina asmislar ve usten pinar topraklan doldurulmuis.

--bu resimde bir arkadasin kaya mezarlik alani .

MAVRAN

Super Moderatör
Yakin zamanda bu işin üzerine düştüm ve burada birbirinden değerli ustalarımın fikirlerini aldım ve bu fikirler beni tatmin etmedi bu işi daha ileri boyuta taşıdım ve bir üniversitenin hocasından msn yoluyla bağlandı kurup kafamda olan soruları sordum aldığım cevap çok açık ve net.
Böyle bir şey mümkün değil olsa bile bu koordinatların belirlenmesinde en küçük hata sizi arazide km lerce uzağa yönlendirecek.
Benim anladigim bu işin mümkün olmadığı ancak illa bu iş var diyen bunu mutlak bir şekilde isbat etmesi lazım. Burada amacım kimseyi yalanlama değil yaptığım çalışmanın sonucunu ve bu sonuçtan benim cikardiğim sonucu sizlerle baylaşma. Zaman zaman sürekli özelden bu konu hakkında sorular geliyordu İKİZCELİ USTAM bu konuyu açması bence çok isabetli oldu Ustama teşekkür ediyorum isteyen buradan gerekli cevapları alabilir, bütün Ustalar yorumlarını veya bildiklerini yazarsa zengin bir konu olur arayan her ustanın fikrini öğrenmiş olur. Saygılar.

A21MEDLi

Admin
ben bu konuda konuşmak istemiyorumdum amma velakin ağzımı açacağım.yorumların sayısına baktığımda buna inanmıyorum diyenler çoğunlukta görünüyor. arkadaşlara ve o muhendisin kararlarına saygı duyuyorum...
bu işi yapıyorum diyen onlarca insan olabilir hiç kimsenin kefili değilim,ve kimseyi savunmuyorum.onlar uçkağıtçımı dolandırcımı benim sorunum değil.
ben bu uydu işininin arkasındayım.uydu derken yanlış anlaşılmasın, uzaydaki uydu işine bakan uzmanlarla veya yörüngedeki uydularla alakamız yok... sizlere komik gelebilir google mapsta işimizi görebiliyor..
bende diyorumki elinde 2- 4-6 mt ye kadar (çıktı sonucunda çıkacak derinlik her ne kadarsa önceden bilmiyorum) çeken cihazı olan bir arkadaşın çerçeve içine alacağı bi yerine bakıp kayda değer bişey varsa kendiisine noktasını vereyim gitsin o noktaya makinasıyla baksın. veya cihazıyla tespit ettiği yeri olan bi arkadaşımız varsa bana o bölgeyii çerçeve içine alsın ve o çerçeve içinde herhangi bi noktanın kordinatını versin.
elinde GPR si olanın odasına bakayım
elinde dedektörü veya pulse olnında metaline bakayım.
yorum yazanlar kendi aralarında istedikleri birini seçebilirler..
yerine bakacağım insan özüne sözüne dürüst olsun,yeterlidir.olumlu veya olumsuz sonucundan sonra artık bu konuyu kapatalım.
reklam peşinde değilim,Allaha şükürler olsun...,Mekanda beni bilen bilir,

A21MEDLi

Admin
Bu durumu doğuran sebep tartıştığım usta A21medli ( sonrasında helalleştik ) destek çıkan, bu iş gerçekten varmış, ben gördüm oluyor diyen bir admindi, ismini anmayacağım, gerekte yok zaten.
Bu sitede adminlerde şöyle bir düşünce olabilir mi size sorayım " xxxx admin ne derse doğrudur , asla yanılmaz, insanları yanıltmaz. Uydudan bakma işi var, çokta güzel çalışıyor, başkasının görmesine gerek yok, ben gördüm, bana inanın, güvenin "

Bende buna karşı reelde tanımayıp sanalda da çok fazla bilmediğim kişiye neden inanacağımı söyledim. İnsanların eğer bir konuda iddiası varsa ispat etmekle yükümlüdür, değilse meydana çıkayacak.
Bi adminin çıkıp ben gördüm bana inanın , güvenin gibi sözler ........ teyyare yani kusura bakmasın kimse.

Bu uydu safsatasının da programlarını , nasıl yapıldığını yakın zamanda paylaşacağım vallahi billahi. Millet kendi kendine baksın görsün.

wtrk usta Aliveli ustayı töhmet altında bırakmanı kabul edemem..Aliveli arkadaşıma yolladığım videoyu sana yolliyıim bak..sitelerin arasında bulunan caddedeki kanalizasyon hattının uydudan görüntüsünü almıştım.mausunu videoda görünen boşluk renginin üstündeyken videoyu istediğin yerde durdurup kordinatına bak ve o kordinatın denk geldiği yeri görmüş olursun,istersen OUT u yolliyım kanalizasyonun uzunluğunuda ölçersin.ne dersin.
---vereceğim kordinat sistemini ne yazıkki hallla bilmeyen ve duymayan jeoloji ve haritacı mühendisleri var,bu memlekette..