Uydudan Yer Tespiti Safsatası | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan Yer Tespiti Safsatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
zaten koskoca devletler bir uyduya 30 40 milyar dolar para harcıyolar yolluyolar defineciler burdan bakıp gömü bulsunlar diye sende daha bulutu delemeyen gps sinyalinden toprağı kayayı delip içerde ne var görebiliyosun hayır işin en komik tarafı ise bunları yaparken pcde hiç bir gps alıcısı kullanmıyorsun programa ver kordinatı al sana define uydu fotosuna 3d modellemeye alınca bide millete yutturuyorlar

maviyildirim

Kullanıcı
selamunaleykum,

bu zamana kadar elime birtek cihaz almadım, sadece çubuklar ile deneme yaptım, kendimide başarılı görmedim. (çalışanda çalışıyor)

eskidende sitemizde konusu geçen, şu aralarda sağda solda aktif olarak konu işlemesi yapılan bir husus var !

uydudan yer tespiti ! Arkadaşlar bu olay tamamen sahtecilik olup kesinlikla aslı astarı olmayan bir husustur, bu konuda çalışma yapan kamu kurum ve özel kurum mühendisleri böyle birşeyin olma ihtimalini sıfır olarak görüp, eğer bu mümkün olsa idi, okyanusların her yerinde petrol dür maden dir vs.. aramaları yapılmaz, bunlar için servetler ödenmezdi, tak nokta tespiti yapar,gider sondajı vurardık.

Ki ! bu tespiti yapan kişilerde açıkca diyor, eğer milim hata yaparsak, kilometrelerce sapma olur, ee mübarek verecez parayı, sonra milim şaşacak ondan sonra kaz babam kaz. hem kaz hemde KAZ !

definemekani.com olarak veya BozkurT olarak böyle olaylara itibar etmeyin, uydudan yer tespiti yapmak isteyen kişi sizden ne istiyor, koordinat, KOORDİNAT !!! hadi geçmiş olsun, el bebek gül bebek muhafaza ettiğin yer, güle güleee.

cihaza falan para vermeyin, aldanmayın böyle şeylere, bu cihaz gercekten yer buluyorsa bile almayın arkadaşlar, kullanmayı bilmezsin bozarsın, yine hebaa, uydudan yer bulacak sana, sonrada git orada 100 kilo altın var dıyecek, he he, görürsem söylerim demek lazım.

bu işleri yapan kişileri daha önce işlemiştik sitemizde,

sözün kısası,
uydudan yer tespiti saçmalığına sakın ola girmeyin,
kelin ilacı olsa başına çalar. kör topal gezmez.

belki bu işlerden ekmek yiyen arkadaşlar vardır, uydudan tespit vs..

bu konu tamamen şahsi fikrimdir, yaşanan olaylara bizzat tanık oldugum için BozkurT olarak uyarı yapmak istedim.

1 laptop 1 auto cad grafik programı 10 bin tl 30 bin tl etmez ;)
o cihaz bende olsa, 10 bin tl ye satmak yerine, senin koordinatta 100 kilo altın var, yeri gösteririm 10 bin 20 bin alırım derim, cihaz satma saçmalıgından daha düzgün bir iş olur, hem alıcı hem verici zarar görmez, madem hayır yapıyorsun böyle yap !

selametle inş.
ustam sonuna kadar katılıyorum bu konuda benimde bayagı çevre vardı çok yerlere baktırdık ama sonucu hep hüsran boyle seylere inanılmması gerektıgı kanaatıne vardım şahsen
ne varsa elimizde kullandıgımız makınemızde var gerisi boş
saglıcakla.

wolf_52

Kullanıcı
ben bii yaşanmışlığı yazcam.. herkez kendi kafsında düşnsün.. değerlindirsin . şudur budur diyemyeceğim... yorum değerli ustlarıma bırakıyorum... bur da karadeniz sahil . yoları yapılıyordu tüneler açıldı... tam da bizm köyün yandan geçdi kızıl kaya mevki.. burda çalışan inşağat mühendisi enişdemiz vardı... şimdi ankara b. şehir beldiyesinde kordinatör. m. g..çen in ekbinde gelir gider yazları bana.. neyse konuyu uzatmayacağım.. abi der yer zemin etüdü yaparken biz yol geçcek yerleri 80 mt yerin altına kadar etütü yaplır.. o yol 100 sene orda kalması gerk ir der... elimzdeki cihaz la kordinatörü verlir ve uydudan verleri gelir... uzamnlarda değerlindirir bunu der... ve çok mal çıkardık biz hep müzye verdik yerin altında ne var ne yok hepsini gösterir der... yorum sizin artık....

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Wolf usta senin akrabaya sor bakalım, uydudan define ariycaz, bize yeri söylesin.
Yanlış anlama usta, ben resmi yapılan veya devlet desteği ile yapılan işlere birşey demiyorum nasıl bir sistem var hangi izinler nasıl alınıyor ne kadar sürüyor vs..
Sizin falanca kişiden aldığınız uydu tespit cihazı bahsettiğiniz şekilde çalışmaz. Görüldügü üzere devlet ile irtibat kurmak gerekiyor. Ve yine sizin bahsetmiş olduğunuz gibi devlet tak diye şurası diyebiliyor demekki. Benim bahsettiğim kişiler milim kayma ile kilometrelerce sapmaya sebep oluyor.bu sebeple bu iş safsata. Yerinizi yurdunuzu böyle kişilere peşkeş etmeyin. Uydudan bakalım diye yerinizi öğrenmek istemedikleri ne malum. Bu konuda masum düşünemiyorum.
Ve ben size diyorumki bu işin içinde olan ve aylarca uğraşıp boş dolaşmaktan ileri gidemediler. 3 km 5 km sapıyor diyor. Allah aşkına bu mesafe azmı :)

onur600

Kullanıcı
Valla bi abim var.Bir şekilde tanıştık adam uydudan yer bulup günlerce kafamizi utuluyor.Dahaca söylediği hic bir yerden bise çıkmadı ama yine tatmin olmadı.Bakalım ne zaman pes edecek:(

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
İnanmak istemeyeni inandıramazsın herkes inandığı şeye inanmaya devam etsin bide ben burda ersan ustanın bir yazısını görmüştüm silmişmi tam analayamadım

ASİAVCI

Kullanıcı
bu işle uğraşan uğraştığını bildiğim bir cok değerli arkadaşımvar sadece şunu söyleye bilirim benim bulduğum kadar odamezar bulamadıkları:D bende senede anca 1 tane anca buluyorum duşunun siz gerisini.
ersan bir aralar bu işle bayağı uğraştı
AMETLİ21 USTAD HALA UĞRAŞIYOR
İSMİNİ VERMEYECEĞİM DİĞER ARKADAŞ GALİBA RAFA KALDIRDI
GEL GELELİM FACEDE SAYFA ACIP MİLLETİN YERİNE BAKANLARSA BİN BİR TAKLA ATIYORLAR GECENLERDE BİZİMDE ÜYEMİZ OLAN TUKİA ARKADAŞIMIZA CEVİRTTİKLERİ DOLAPLAR CABASI
Şimdi basit cahil kafasıyla sakince duşunun böyle bir sistem elinizde bunu satmaya yada ispatlamayamı calışırsını yoksa uydunun başına gecip basit bir nokta bulup resmi yoldanmı acarsınız yorum sizlerin

ersan

Admin
bu işle uğraşan uğraştığını bildiğim bir cok değerli arkadaşımvar sadece şunu söyleye bilirim benim bulduğum kadar odamezar bulamadıkları:D bende senede anca 1 tane anca buluyorum duşunun siz gerisini.
GEL GELELİM FACEDE SAYFA ACIP MİLLETİN YERİNE BAKANLARSA BİN BİR TAKLA ATIYORLAR GECENLERDE BİZİMDE ÜYEMİZ OLAN TUKİA ARKADAŞIMIZA CEVİRTTİKLERİ DOLAPLAR CABASI
Şimdi basit cahil kafasıyla sakince duşunun böyle bir sistem elinizde bunu satmaya yada ispatlamayamı calışırsını yoksa uydunun başına gecip basit bir nokta bulup resmi yoldanmı acarsınız yorum sizlerin
haklisin abi 2 seneye yakin arkasindan kacindim ve arkadasin 3 nokta ve cok youn malzeme var deyen 3 yer actim birinde dendi cok dolu bir yer deye actimda 50 cm deinde 40x40 buyuklunde ince bir teneke cikti ubur 2 kisinde yine 1.50 mt
de cok youn mineral yuvalari cikti cabuk elden aldim merakimi bu uydu isinden.:D:D:D

Turkia

Kullanıcı

Cok Dogru Söylüyorsunuz .. FaceBook'ta Ki Grup ilk Karsıma Cıktıgında Ne Yalan Söyliyeyim .. inandım Hevesliydim .. O Anlarda Yeni Baslamıstım Define islerine .. e Tabi Sonra Aklımız Basımıza Geldi .. insanları Kandırmak Oyalamak Sahtekarlık Umut Asılamaktan Baska Birsey Yaptıkları Yoktu .. Define isinde Her Türlü Dümen Dönüyor Cok Sükür Suana Kadar Kimseye Para Kaptırmadım .. Kendini Uyanık Sananlar Cok Aman Haa Diyim Dikkat Edin Degerli Arkadaslar ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...