Uzun Bir Arada Sonra. | Define işaretleri ve anlamları

Uzun Bir Arada Sonra.

MAVRAN

Super Moderatör
Selamünaleyküm Değerli Ustalarım, kardeşlerim Uzun bir zaman oldu yokum, bazı sıkıntılar oldu onlarla uğraşalım terken inanın siteye girmeye zaman olmadı, ama hep aklımda hep gönlümüzdesiniz inanın. Bir Konya seyahatim oldu Karamana girerken bir kaya mezarı gördüm ve siz değerli kardeşlerim gözümün önüne geldiniz orada söz verdim ilk fırsatta diye ama aradan yine bir 20 gün geçti anca bu gün girebildim. Hakkınızı helal edin, dilerim yokluğumda üzücü olaylar olmadı. Selam ve saygılarımı sunar Aramıza yeni katılan kardeşlerimize de hayırlı olsun dileklerimi iletirim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ve aleyna aleyküm selam,sevgili kardeşim. sıkıntılarını arkada bırakmışsındır inşaallah. mevlam dert verip derman aratmasın inşaallah.
şükürler olsun mevla ya her hangi bir sıkıntımız yok. bıraktığın gibi dimdik ayakta ve afiyetteyiz.
dostlarımızı görünce daha da mutlu oluyoruz. hoş geldin sefalar getirdin inşaallah.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Hoş sefa geldin sevgili dostum.. bende meraklanmaya başlamıştım acaba dostumuzu incitecek bir kelamımızmı oldu diye düşünüp dururdum şükürler olsun sağlık ve afiyettesinizdir inşAllah umarım problemlerinizi çözmüşsünüzdür Mevlam metanetinizi artırsın yar ve yardımcınız olsun inşAllah...

cassabalee

Kullanıcı
@@Mavran ustam hoş geldin
Bizler iyiyiz hamd olsun
Umarım sizde iyisinizdir
Rabbim yar ve yardımcınız olsun

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
mavran ustam hoş geldiniz.
yoklugunuzda olan tek uzucu olay sizin yoklugunuz oldu.
tekrar görmek guzel.
işiniz gucunuz rast gitsin