V Ayak Izi

Eskap

Kullanıcı
uploadfromtaptalk1429984138683.jpeguploadfromtaptalk1429984151059.jpeguploadfromtaptalk1429984172242.jpeg

Bunlar ayni yerde...yorumlariz icin tsk

Son düzenleme:

wolf_52

Kullanıcı
ayak izinnin ön tarfı arazi bir az meyilimi aşağı doğru.. öyle olması gerek.. mezarları ve mahseni var... değerlii...çevre fotorafları gerkmekdedir..yetersiz kalmışş

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
ayak izi değilde bir çarık bu eşkiya işaretidir
para anlamını taşır ustam ci,haz olmadan zor.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Çarıklı Ayak izi : Çarıklı ayak izi derin oymadır. Arka taraf daha da derin olabileceği gibi bazen uç kısmı ile de aynı derinlikte olabilmektedir. Çarıklı ayak izi arazide yine çarıklı ayak izinin şekli benzeri düz arazide hafif tümsek arazi de tek mezar vermektedir. şayet ayak izinin içinde herhangi bir yerinde nokta yoksa orta merkez de nokta varsa; nokta olan yer ölçülmeli bir köşe ya da orta merkez esas alınarak noktaya mesafe alınır ve yapılan hesaplamalar arazide tatbik edilir. şayet topuk kısmı daha derinse arazinin işaretten itiberen noktaya kadar katedilecek yolun biraz rampa olduğunu ve para noktasının işaret noktasından rakım itibari ile yüksekte olduğunu şifrelemektedir.

birde v nin bacaklarından biri uzun gibi duruyor eğer öyle ise diğerinden kaç santim fazla ise aynı uygulamayı uzun olan bacak istikametinde uygula kolay gelsin...

wolf_52

Kullanıcı
Çarıklı Ayak izi : Çarıklı ayak izi derin oymadır. Arka taraf daha da derin olabileceği gibi bazen uç kısmı ile de aynı derinlikte olabilmektedir. Çarıklı ayak izi arazide yine çarıklı ayak izinin şekli benzeri düz arazide hafif tümsek arazi de tek mezar vermektedir. şayet ayak izinin içinde herhangi bir yerinde nokta yoksa orta merkez de nokta varsa; nokta olan yer ölçülmeli bir köşe ya da orta merkez esas alınarak noktaya mesafe alınır ve yapılan hesaplamalar arazide tatbik edilir. şayet topuk kısmı daha derinse arazinin işaretten itiberen noktaya kadar katedilecek yolun biraz rampa olduğunu ve para noktasının işaret noktasından rakım itibari ile yüksekte olduğunu şifrelemektedir.

birde v nin bacaklarından biri uzun gibi duruyor eğer öyle ise diğerinden kaç santim fazla ise aynı uygulamayı uzun olan bacak istikametinde uygula kolay gelsin...
emeğine sağlık ustam ben ise bunu L olrak görmüşdüm...

Eskap

Kullanıcı
Evet resimleyecegim ins...bunun assagisinda toprak kaymasindan dolayi bir giris yeri aciga cikmis farkli tas ve tuglalarla kapatilmis....

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Dostum zaten tabiyat ana sana analiginu yapmis olculerde o istikamette ise ok degilse iki kati ok