V içinde x işareti ve bu kaya dokme kaya mı | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

V içinde x işareti ve bu kaya dokme kaya mı

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Dut ağacının meyvesi siyah ve arazinin ortasında yukarısında 600m eski kilise var mış 60 larda 70lerde askeriye yıkıp üstünü kapatmış ve bölge edindim bilgiye göre ermenilere aitmiş kilise arazis yani ara mesafesini ölcmem mi gerekir ve nasıl hesap yapmam lazım ölcüler hakında
Bu delikler arasi kaç cm olcumlemesi
Yukarisi derken hangi yönde bu kilise emaresi hic kalmamismi kuru duvari kuyusu kacis kuyusu dere çevresinde olur

Bera973211

Kullanıcı
Yukarisi derken hangi yönde bu kilise emaresi hic kalmamismi kuru duvari kuyusu kacis kuyusu dere çevresinde olur
Hiç bir eseri kalmamış askeriye parcalmış ve üstünü kompile kapatmış

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Dut ağacının meyvesi siyah ve arazinin ortasında yukarısında 600m eski kilise var mış 60 larda 70lerde askeriye yıkıp üstünü kapatmış ve bölge edindim bilgiye göre ermenilere aitmiş kilise arazis yani ara mesafesini ölcmem mi gerekir ve nasıl hesap yapmam lazım ölcüler hakında
Büyük ihtimalle bu dut zengin ermeni evinin bahcesindeymis bu dut cevresinde on adim gibi bir taş olur bu taşı kasa gibi kullanırlarmis bir nakine ile kontrol edin
Yinede ustam a bir soralim @Roni ustam saygilar sunarim bi konu sizin uzmanlik alanınız teşekkür ediyorum

Bera973211

Kullanıcı
Büyük ihtimalle bu dut zengin ermeni evinin bahcesindeymis bu dut cevresinde on adim gibi bir taş olur bu taşı kasa gibi kullanırlarmis bir nakine ile kontrol edin
Yinede ustam a bir soralim @Roni ustam saygilar sunarim bi konu sizin uzmanlik alanınız teşekkür ediyorum
Hocam ikinci konu da var baktıysanız eğer

Bera973211

Kullanıcı
Selamın aleyküm ustalarım umarım yardımcı olursunuz bana konu şu iki yer var artık gerçek mi değil mi sizin değerli bilginiz sunucak bunu bulunan bölge eski ermeni yerleşksi miş bu oymayı buldum içinde V ve x iiareti var etrafı dolanırken de bu kayayı buldum etraftaki tek örnek kaya zaten kayanın altında ki kaya ile bu uymuyo . Bu oyuk içindeki kaya ile horosan mı diye sorduğum kaya arasında 200 m mesafe var ve horosan mı diye sorduğum kayanın 100mt aşasında siyah dut ağacı var baya eski 5tane şimdi sizin bilginize bırakıyorum
@OKLiT hocam bu

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Konularınız birleştirildi. Bu konu altından devam edebilirsiniz

Bera973211

Kullanıcı
Etrafta dikat ceken tek taş bu gerisi hepkayanın altında var bundan

Ekli dosyalar

• DA436D5E-857C-4302-9CC8-D394986B9BB8.jpeg
    DA436D5E-857C-4302-9CC8-D394986B9BB8.jpeg
    524.1 KB · Görüntüleme: 1

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Estafirullah. Gerekli yorumu yaptım konular aynı sadece farklı yoruma yönlendirilmiş. Konunun birleşmesi yerinde olmuş. Selametle. 🤚