V işareti üç oyma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

V işareti üç oyma

ASİAVCI

Kullanıcı
Cevap: ustalar hele bi el atın...

egeli

Kullanıcı
Cevap: yardımlarınızı bekliyorum..

tamam dostum hemen değiştiriyorum başlığı

Forum Kurallarını Oku:
Link: http://www.definemekani.com/3-post1.html
*Konu Başlıkları Açıklayıcı Net Olmalı Ve "acil yardım" "yardım" "lütfen" "çok acele" "bakarmısınız" Gibi Kelimelerin Başlıkta Kullanılmaması Gerekmektedir. Tekrarı Ceza Sebebidir.

Başlığı Değiştirdim
Link:
http://www.definemekani.com/fotografli-define-isaretleri-anlam-ve-cozumleri-signs-photos/10263-kayada-3-nizami-delik.html
aliveli44
Sonradan Asiavcı ustam da değiştirmiş
Dört bir koldan sana çalışıyoruz egeli;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

egeli

Kullanıcı
Cevap: V işareti üç oyma

en kısa zamanda çevre fotolarını paylaşmaya çalışacağım

egeli

Kullanıcı

bu tür oymalı delikli işaretler ne amaçla yapılıyo ustam kısaca aydınlata bilirmisin beni avcı dostum?

egeli

Kullanıcı

ali kardeş valla kusura bakma kötü bi niyetim maksadım yok ilk defa böyle bi siteye üye oluyorum izlenimlerime göre hoşuma gittiği için doğruluk ve dürüstlük olduğu için bu siteyi seçtim biraz karıştırdım galiba ortalığı affola yabancı olduğum için ortama sapıttım

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

haa sen şu bizim mehmet ağayı soruyorsun. sarı çizmeli mehmet ağayı. heeee bizim köyden o :D

güzel kardeşim işaretin kralını bulmuşun mekanın cennetini bulmuşun. ama ben cimrileri sevmem. resimde bilgide cimrilik etme. git oraya detaylı şekilde ve net resimler alıp gel. orası hakkında bilgiler ver. bu yorumum içinde gönül koyma. yardım ederek yardım görecen. bak ordan güzel ekmek yenir. ciddiye almanı tavsiye ederim. göz kırp

egeli

Kullanıcı

:) haklısın harbici ustam aslında sadece işareti çektim merak ettiğim için.böyle bi sitenin varlığından haberim yoktu yoksa ben oranın karınca yuvasına kadar resimleyip belgelerdim valla.ama sizler ilgi gösterip beni bilgilendiriyosunuzya vay oranın haline en kısa zamanda inşallah geniş çaplı bi albüm yapacağım allahın izniyle....

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

ali kardeş valla kusura bakma kötü bi niyetim maksadım yok ilk defa böyle bi siteye üye oluyorum izlenimlerime göre hoşuma gittiği için doğruluk ve dürüstlük olduğu için bu siteyi seçtim biraz karıştırdım galiba ortalığı affola yabancı olduğum için ortama sapıttım
Estafurullah abicim, sen kusura bakma davranışım mekanının samimi hareket etmesinden meydana gelmektedir.
Üyelerden öncelikle istediğimiz; forum kurallarını okusun ve forumda bir dolaşsın, ondan sonra konu açsınlar. Forumda neler paylaşılmış, ustalar işaret paylaşımında bulunmuş üyelerden neler istemiş, bunları görüp ona göre konu açarlarsa kendileri için daha faydalı bilgilere ulaşmış olurlar. Hem bu şekilde zaman kaybı da olmaz.
Her neyse, umarım istediğiniz bilgilere kavuşursunuz. Rabbim emeklerinizi boşa vermesin. Bu arada kaçak kazıdan da uzak durunuz.
Muhabbet ve dua ile vesselam.

:) haklısın harbici ustam aslında sadece işareti çektim merak ettiğim için.böyle bi sitenin varlığından haberim yoktu yoksa ben oranın karınca yuvasına kadar resimleyip belgelerdim valla.ama sizler ilgi gösterip beni bilgilendiriyosunuzya vay oranın haline en kısa zamanda inşallah geniş çaplı bi albüm yapacağım allahın izniyle....
Yeni konu açma:D
Konuya devam et:D
Yeni resimleri buraya yüklekoptum

egeli

Kullanıcı

:) eywallah

egeli

Kullanıcı

harbici usta bu işaret neyi simgeliyor ne amaçlı yapılmış olabilir?