V-isareti Ve Kapali Bir Mahzen Yeri | Define işaretleri ve anlamları

V-isareti Ve Kapali Bir Mahzen Yeri

ersan

Admin

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ersan usta, çok emek veriyor,her gün paylaşım yapıyorsun. siteye verdiğin katkıya çok teşekkür ederiz.
burda bir kaç detay görünmekte. işaretlerin verdiği girişi arkadaşlarımızın daha iyi anlaması için, ön zemini görecek bir iki foto daha olsa tadından yenmez,katkıda bir o kadar değerli olur. üyelerimizcede daha anlaşılır olur.
tabiki şimdi her taraf kar. havalar açtığında, inşaallah çok daha detaylı yerler paylaşırsın. emeğine sağlık.

ersan

Admin
ersan usta, çok emek veriyor,her gün paylaşım yapıyorsun. siteye verdiğin katkıya çok teşekkür ederiz.
burda bir kaç detay görünmekte. işaretlerin verdiği girişi arkadaşlarımızın daha iyi anlaması için, ön zemini görecek bir iki foto daha olsa tadından yenmez,katkıda bir o kadar değerli olur. üyelerimizcede daha anlaşılır olur.
tabiki şimdi her taraf kar. havalar açtığında, inşaallah çok daha detaylı yerler paylaşırsın. emeğine sağlık.

ustam bnunlar benim eski fotolarim ve arkadaslar beni buraya getirdiler isaretlere ve giris icin anatmaya nerde nasil ne olcak ozaman tek bu resmi cektim .yukardan baya bir inceledim ozaman cubuklarlan baya buyuk bir mara veriyor .

Warning

Kullanıcı
V ler V olalı böyle esir alınmadı :) eline emeğine sağlık ustam (Allah1 c.c) c.c. razı olsun.
sayende doğalda olsa gördüğüm yerde V'lere balyozla müdahale edicem :D :D:D :)

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
slm tecrübesizliğime verin ustalarımın bilgilendirmesi yanında bişi değil ama. bir şey dikkatimi çekti. işaretlediğim yerde bir yüz var.
Belkide ustalarım önemsemedi ama küçükte olsa dikkatten kaçmış olabilir diye paylaşmak istedim.

Doğru görmüşsün fakat birçok yüz var sağına bakan tek göz,burun,çene,Bunlarda işaret olarak algılanır

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
V nin altındaki dikdörtgen kesme ve onun altındaki daha büyük olan( ikizceli ustamız isaretlemiş) olayı anlatmaya yetiyor.
Eline sağlık

vatanca

Kullanıcı
tabiki şimdi her taraf kar. havalar açtığında, inşaallah çok daha detaylı yerler paylaşırsın. emeğine sağlık. güzelolmuş ustam tam yerleri çizmişsin