V-+-x Yorum Sizden | Define işaretleri ve anlamları

V-+-x Yorum Sizden

Jet Lee

Kullanıcı
bu resimlerin hepsi en altta attığım büyük kaya da mevcuttur

wolf_52

Kullanıcı
yer boş bir yere benzemiyor lakin fotoraf yetersiz son resimde sıvama kapatma yer gibi duryor lakin emin olmadım. tam karşısından çekmiş olsaydınz geniş açı daha net yorum olacakdı saygılarım la...

wolf_52

Kullanıcı
2 ci resimde haç var mezar olduğnu söylüyor, o kayayı daha geniş açılı ve işareti temizleyip ıslatıp öyle fotraflayın ve son kayayıda aynı şekilde geniç açı olursa daha sağlıklı yorum lar alabilrisinz...

ersan

Admin
roma dunemine ayir bir mahzen giris yerin var ustam artik cubuklar tam suyler nerden nereye neler vardioni saten er sey ortada arkasi sana kalmnis tam nasil bir terspit edeceni

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
işe haçın doğusundan başlamak lazım bu haç merkez işaret parasını almak için biraz akıl yürütmek gerek haçın dört koluda önemli yakındaki bir kayada yuvarlak oyma vede ok küçük haç olmalı kaybolmadıysa karşı tepede 7 mezar hala duruyormu iki vadi arasındaki boğazda dikkate değer nevar burayı bulmak isteyen burayı nerden bulacak doğal işareti yada bir yatır varmı açık mağara büyük şelale meşhur su köprü sivri büyük kaya seni buraya bişinin getiemesi lazım rast gele işaret konulmaz iki dere çatalındaki büyük kayanın üzerindeki oymalr ne şekilde yolda eğilerek içilen suyu mutlak bul

Jet Lee

Kullanıcı
işe haçın doğusundan başlamak lazım bu haç merkez işaret parasını almak için biraz akıl yürütmek gerek haçın dört koluda önemli yakındaki bir kayada yuvarlak oyma vede ok küçük haç olmalı kaybolmadıysa karşı tepede 7 mezar hala duruyormu iki vadi arasındaki boğazda dikkate değer nevar burayı bulmak isteyen burayı nerden bulacak doğal işareti yada bir yatır varmı açık mağara büyük şelale meşhur su köprü sivri büyük kaya seni buraya bişinin getiemesi lazım rast gele işaret konulmaz iki dere çatalındaki büyük kayanın üzerindeki oymalr ne şekilde yolda eğilerek içilen suyu mutlak bul
tşk ustam bildiğim kadarıyla karşı tepeden bir şeyler alındı yada mezar çıkarıldı. yakınlarını tekrar inceleyim. bide dereyi incelemek lazım anladığım kadarıyla

adrenalin68

Kullanıcı
çalkaya ustam konuyu açan arkadaşın affına sığınarak yazıyorum: eğilerek içilen bir su da ben buldum. dere kenarı, acı su, höyük konum vardı, onun içinde paylaştım, görüş bildirirseniz sevinirim.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
dizini dayayıp içilir dizini dayadığın taşın altını yoklayı ver