...ve Hafta Sonu Neşesi... | Sayfa 27 | Define işaretleri ve anlamları

...ve Hafta Sonu Neşesi...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
evet sayın abim, mağradan kaçdıkdan 3dk sonra 8 km ötedeki bu ağacın ordan anı yaklamış bizim çocuklar, aralarında ki konuşma aynen bu şeklde geçmiş, de bizim yeğenler anlyamadığı tek şey rüşdü ustamızdan yabancı bir lisianla josef josef josef, diye ses gelmesiymiş, bana söylediler , ben hemen çözdüm olayı sordular aydınlatdım kendilerini, bakın dedim rüşdü ustamız kültürlü eytimli bri ustamızdır kendisi, o josef josef josef, de ingilzcedir dedim manası YUSUF YUSF YUSF DEMEKDİR DEDİM pek kibarmış dediler...
ayicik060520131047480pwmp4.jpg
resmen gülmekten patladım. başkaları patlarmı sinirden çatlarmı bilmiyorum.:p;) anladı bile.çünkü ingilizce bilen türkçeden anşlamazmı
(beğendim)(beğendim)(beğendim)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
evet sayın abim, mağradan kaçdıkdan 3dk sonra 8 km ötedeki bu ağacın ordan anı yaklamış bizim çocuklar, aralarında ki konuşma aynen bu şeklde geçmiş, de bizim yeğenler anlyamadığı tek şey rüşdü ustamızdan yabancı bir lisianla josef josef josef, diye ses gelmesiymiş, bana söylediler , ben hemen çözdüm olayı sordular aydınlatdım kendilerini, bakın dedim rüşdü ustamız kültürlü eytimli bri ustamızdır kendisi, o josef josef josef, de ingilzcedir dedim manası YUSUF YUSF YUSF DEMEKDİR DEDİM pek kibarmış dediler...
ayicik060520131047480pwmp4.jpg

Walla yorgunluktan hiç gülesim yoktu Allah cc. razı olsun...(beğendim)(beğendim)(beğendim)

wolf_52

Kullanıcı
lacivert 24 hocam sağ olsun, davet etdi geçenlerde, sayın hocam nasıl gelelim bu kara kışa dedim, samimi kısa ve öz dü cümlesi otobüse atla gelin evladım dedii,(keyif)20 dk sonra bu resim malaytya oto garından yeğenlerim yoladılar, bunu tanıyormusunz diye, aaa:eek: bri bakdık rüşdü usta:D:D isim vermek gibi olmasında....:mad:atla geldiği yetmezmiş gibi kaptan ak sakalı hemşerimlede atışıyor ya huu..

atla-gel.jpg

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sitenin akıllılarına test...

Bir akıl hastanesini ziyareti sırasında, Hacivert sorar :
- Bir insanın akıl hastanesine yatıp yatmayacağını nasıl belirliyorsunuz?
Doktor:
- Bir küveti su ile dolduruyoruz. Sonra hastaya üç şey veriyoruz. Bir kaşık,
bir fincan ve bir kova. Sonra da kişiye küveti nasıl boşaltmayı tercih ettiğini soruyoruz.
- Siz ne yapardınız?

Arkadaşlar siz ne yapardınız???

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Evlenme hazırlığı içinde olan bir çift trafik kazasında ölüp cennete gider.
Damat adayı durumu görevli meleğe anlatarak evlenip evlenemeyeceklerini sorar. "Bir bakayım" der, görevli melek.
Aradan 3 ay geçtikten sonra görevli melek mağdur cifte sevinçli haberi vermek için "Hersey ayarlandı. Sizi evlendirebiliriz" der. "Şey... Biz düşündük de, acaba evliliğimiz yürümezse bizi boşayabilir misiniz ?" diye sorar damat adayı.
Görevli melek gök gürültüsü sesiyle son derece kızgın bir şekilde;

"Siz Manyak mısınız ??? Cennette bir imam bulabilmek için 3 ayımı verdim.
Avukat bulmak ne kadar sürer biliyor musunuz?"...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Hacivertle rüştü yolda yürüyormuş
Rüştü; ben gidiyorum susadım demiş
Hacivert; hazır gitmişken benim içinde içiver demiş.
Rüştü; tamam deyip gitmiş on dakika sonra gülerek gelmiş.
Hacivert; ne oldu diye sormuş
Rüştü; ha hay kendi yerime temiz su, senin yerine de pisli su içtim demiş.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Titanik battığında üç kişi kurtulur. (İngiliz,Fransız ve Temel)İngiliz sadece golf sopasını, Fransız sadece golf topunu, Temel de hamsi konservesini kurtarabilmiş. Bunların canları çok sıkılmış. Fransız hadi golf oynayalım demiş. İngiliz de katılmış. Temel de çok sevinmiş sonra da benim hamsiyi yeriz ,ama ben nasıl oynandığını bilmiyorum deyince ,çok kolay, Sopa, top ve delik lazım demişler. İngiliz: Bende sopa var. Fransız: Bende de top var. Temel: Ben oynameyrum.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Süper Eş
Abdulaziz ustam 30 yaşındaki oğullarını evlendirmek için bir çöpçatana başvurmuşlar iyi bir eş bulsun oğlana diye.
Çöpçatan eve gelmiş ailenin gelinden beklentileri hakkında uzun bir liste hazırlayıp çöpçatana vermişler.
İki hafta kadar sonra çöpçatan dönmüş ve aileye çok iyi bir kız bulduğu müjdesini vermiş.
Tam oğlunuza göre; Mutlu bir yuva kurar, sık sık camiye gider, duaların çoğunu ezbere okur, harika yemek yapar, çocukları çok sever, büyük bir aile sahibi olmak ister ve en iyisi de gerçekten bir içim su!.. demiş.
Bunları duyunca aile pek bir memnun olmuş.. hemen telaş başlamış düğün dernek nasıl yaparız filan diye
Ama oğlan bir duraksamış ve çöpçatana sormuş
-Peki bi gecede gaç mezer eşii?
-Valla kimisi üç kimisi beş mezer eşii diyorlar horasana denk gelirse üçde galıyo...