volçan voyvoda,nın fotografı.

salih49

Kullanıcı
SLM arkadaşlar ,merağımı gidermek için VOLÇAN voyvodanın fotografını yayınlarsanız sevinirim. Alakakanız için teşekürler. selametle kalın.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: volçan voyvoda,nın fotografı.

SLM arkadaşlar ,merağımı gidermek için VOLÇAN voyvodanın fotografını yayınlarsanız sevinirim. Alakakanız için teşekürler. selametle kalın.

(dikkat edinde BÜYÜK HALK KAHRAMANI İPSİZ RECEP i volçan diye yayınlamayın.)

HÜDAİ

Kullanıcı

Volcan voyvodanın fotoğrafı yoktur

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

bende vardı silmişim galiba bulamadım şansına küs...

UFUK

Kullanıcı

(dikkat edinde BÜYÜK HALK KAHRAMANI İPSİZ RECEP i volçan diye yayınlamayın.)

ustam sen kahraman diyorsun da bende çok iyi biliyorum kahraman oldugunu ipsiz recebin kılıç alinin topal osmanın ancak günümüz de bu vatan evlatlarının ve hainleri asan istiklal mahkemelerini yargılıyan bir zihniyet türedi ne yazıkki birgün volcanın kahraman olarak lanse edildigini görürsek şaşırmayalım ipsiz recebi hatırlatdıgın için sagolasın .

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ustam sen kahraman diyorsun da bende çok iyi biliyorum kahraman oldugunu ipsiz recebin kılıç alinin topal osmanın ancak günümüz de bu vatan evlatlarının ve hainleri asan istiklal mahkemelerini yargılıyan bir zihniyet türedi ne yazıkki birgün volcanın kahraman olarak lanse edildigini görürsek şaşırmayalım ipsiz recebi hatırlatdıgın için sagolasın .

vallahi son cümleni okuyunca güldüm. aklıma bişey geldi de güldüm. ne geldi onu da yazıyım.

UFUK ABİ YARIN BİRGÜN BİRİLERİ ÇIKIP

HEPİMİZ VOLÇANIZ

HEPİMİZ VOYVODAYIZ HEPİMİZ VOLÇANIZ

DİYE BAĞIRANLARI DA GÖRÜRSEN ARTIK ÇOK ŞAŞIRMAZSIN DEĞİLMİ. NEDE OLSA BAĞIŞIKLIK SİSTEMİMİZE UFAK UFAK ENJEKTE EDİYOR DEYYUSLAR silah?

BU DAKKADAN SONRA SİNİRLERİ ALINMIŞ BU TOPLUMDA HER FİTNE HER FESAT RAHAT DÖNER.

UFUK

Kullanıcı

vallahi son cümleni okuyunca güldüm. aklıma bişey geldi de güldüm. ne geldi onu da yazıyım.

UFUK ABİ YARIN BİRGÜN BİRİLERİ ÇIKIP

HEPİMİZ VOLÇANIZ

HEPİMİZ VOYVODAYIZ HEPİMİZ VOLÇANIZ

DİYE BAĞIRANLARI DA GÖRÜRSEN ARTIK ÇOK ŞAŞIRMAZSIN DEĞİLMİ. NEDE OLSA BAĞIŞIKLIK SİSTEMİMİZE UFAK UFAK ENJEKTE EDİYOR DEYYUSLAR silah?

BU DAKKADAN SONRA SİNİRLERİ ALINMIŞ BU TOPLUMDA HER FİTNE HER FESAT RAHAT DÖNER.

aynen ustam buradan sonrası yastıgın altı saglam olacak yarın karşımıza neyin çıkacagı belli olmaz at izi it izine karışmış sıcak yatak yüzü görmeyen vatan evlatları ipsiz recep gibi kahramanlar hainler le kıyaslanıyor da canımı bu sıkıyor.