Yan yana üç adet oturak yeri ne demek

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: Yan yana üç adet oturak yeri ne demek

senin koltuklarının birinin solunda bir işaret var koltuklarrın oradan bakınca şelale gözükür kemer köprüde oraya yakındır yolun dirsek yaptığı yerde 3 mezar varmış eski mezarlık bir tepenin eteğibde yolun dolunda vede üçgendir içinde yapısıvede durumu farklı hikayesi ilginç mezarlarda varmış koltukların altında şarapp küplerini açmışlarmı kiliseayaktamı acaba 3 det şelaleyi bul senin köyde birde ziyaretmi var

drogon

Kullanıcı

Üç virajdan sonra üç dikme ve değirmen varmış.sarıklı hocalar
BARIŞ ustam yorumunu birkaç kez okudum ben şahsen bölgeyi ve orada ki olayları bilmiyorum yalnız arkadaşla konuşurken mezarlık haricinde sarıklı başlı mezarlar olduğunu söyledi bir de oralarda bir mağara bulunduğunu bu mağaranın içinde kamyon girecek kadar geniş olduğunu ayrıca mağaranın içinde yolun üçe ayrıldığını bu yollardan birinden gitdiklerinde önlerine bir su havuzu geldiğini bu havuzun karşı tarafında duvarda birtakım kapıya benzer şeylerin olduğunu fakat kendilerinin oraya gidemediğini gitmek için bir bota ihtiyaç olduğunu söyledi birde ormanda tren raylarına benzer rayların görüldüğünü söyledi aslı nedir bunların bilgisi veya yorumu olan arkadaşlardan da yorum bekliyorum saygılar

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Sonradan terkedilmiş maden yatağı olabilir diye düşünüyorum ama,,,
Bu yazıyı okuduktan sonra aklıma hekimoğlu geldi ,,,onunda en son bölüm baya önemli !!!
Neyse konumuza dönelim buranın sol taraftan dereyi takip edersen seni net yerlere götürür diye düşünüyorum,mağra girişine sırtını ver karşıda ne göreceksin resimle ,,,Mağralar işi bilmeyenler için çok tehlikelidir(su tuzakları,kum tuzakları,döner merdiven vs.)

drogon

Kullanıcı

Fenerli ustam yorum ve önerin için sağol dikkate alıcam İNŞALLAH

barış

Kullanıcı

Görmen lazım .git gör ve resimle. Sarıkli iki mezar .dediklerimi bul

drogon

Kullanıcı

Görmen lazım .git gör ve resimle. Sarıkli iki mezar .dediklerimi bul
Gitmedim görmedim ama evet sarıklı iki mezer var mış ben üç diye sordum iki olduğunu söyledi gdip görüp fotolayacağım ama şuan oralar karlı olabilir biraz zamana ihtiyaç var