Yardim ( Boyle bir olay yasayan var mi?) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yardim ( Boyle bir olay yasayan var mi?)

TRUVA

Admin
Sizin soylediginiz gibi birisi benim bahcede 100 m2 içinde 7 tane oda keşfetti .her oda malzeme dolu ve her türlü malzeme vardı. Bütün medeniyetin hazinesi sanki benim bahcede. Aynen söylediğiniz gibi. Çubuk şekli ve telefonla arayıp uydu koordinat alıp 7 oda ve 7 lahit. Iskenderin mezarı var sanki .kader ustam bahçeyi gördü. Bir halt yok.uzak dur defet gitsin.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
S.a ustalar Bi konu hakkinda bilginize ihtiyacim var. 3 gün önce hazirda bulunan bi noktaya bu islerden anlayan birini getirdik bölgeye götürdük . Gelen kisi çubukla gelmis bu cubugun altinda aparati ve kablosu vardi bide kutu getirmis kutuya kemik taş ve altin koyup tarama yapiyodu . Bizim noktada bisey olmadigini söyledi ve bulundumuz yerin konumunu birine atti . Sonrasinda adama telefon geldi ve buludugumuz yerin farkli 3 bölgesinde gömü oldugunu ve oraya gitmemiz gerektiğini söyledi . Bizde sorduk yani buranin konumuyla ne alaka diye. Adamin demesine göre telefon acan adam hackerlik yapiyomus gavurlarin ( isim söylemisti ama unuttum ) sistemine girmis ve ordaki bölge bölge kayit olan yerlere ulasmis adam konumla kordinatla sistemdeki yerleri karsilastirip görüyomus neyse ben inanmadim ama yanimdaki büyüklere uymak adina takildim peslerine adamin yönlendirdigi yere gttik . Dağin hakim noktasina ciktik isaret adina bisey tbkide yok adam cubukla tarama yapti oda var dedi 4.5 metrede felan dedi bunlari dedigi yer bi vatandasin tarlasi ekip bicilen bi yer . Neyse yanimizdaki adam diger kisiyi aradi durumu anlatti adamda karot atsin arkadaslar biz gelicez kamera salicaz onlar hicbiseye karismicak dedi . Karot diyince dedim kesin makina satmak icin hikaye yazdilar ama biz makima satiyoz felan diye hicbir konu gecmedi . Parada talep etmediler adamlar suan bizim oraya karot atmamizi bekliyolar ben yine inanmiyorum bi dümen var ama cözemedim sizce ne olabilir ?
Külliyen yalan, O getirdiğiniz adamı yarın bir daha getirin, o telefonda görüştüğü sözde gavurun bilmem neyinden bakanıda getirin Söyledikleri noktaya çıkarın esek sudan gelinceye kadar dövün. Bazılarını bu hayatta dövmek adalettir. Bin nasihatten etkili bir yöntem. Ama hak edene. İnsan değil zaten o tipler. Suretlerine bakar insan zannedersin ayrı.

TRUVA

Admin
Külliyen yalan, O getirdiğiniz adamı yarın bir daha getirin, o telefonda görüştüğü sözde gavurun bilmem neyinden bakanıda getirin Söyledikleri noktaya çıkarın esek sudan gelinceye kadar dövün. Bazılarını bu hayatta dövmek adalettir. Bin nasihatten etkili bir yöntem. Ama hak edene.
Bende diyorum verin bana asit variline bandırayım. Geri cekeyim iskelet olarak çıkartayım.