Yardım Iste | Define işaretleri ve anlamları

Yardım Iste

ayaz duha

Kullanıcı
hocam benim bi sorum olacak.resım yok elimde ama bi kaç gune kadar atıcam resımleri.bi dere kenarında 5_6 mt genıslıgınde ve 10_12 mt yukseklıgınde bi kaya var ve bu kayanın tam tepesınde şapka şeklınde taş ve o tasın altında kayanın icine dogru inen merdıvenler var 3_5 mtre ındıkten sonra bı odaya ınıyoruz ve oda suyla dolu daha ılerleyemıyoruz.ve bu kayanın dış tarafında bıtanesı topraga yakın bıtanesıde kayanın yarısında ıkıtane yarım oyma var bu konuda bana bişeyler soyleye bılırmısınız şimdiden saygılar.

MAVRAN

Super Moderatör
Merdivenler dere seviyesinden aşağıdamı eğer dere seviyesine gelmeden suyla karşılaşıyorsanız bir olasılık sizden önce burayı keşfeden birileri su tuzağını devreye sokdu, ardık tuzak devrede işin çok zor, ancak bu bir olasılık, ustalardan farklı yorumlar olacakdır, bekleyin. Eğer resim yüklersen yorumlar cok zengin olur, unutmayın resimler kalideli ve cok olsun. Allah yardımcımız olsun.

karanar

Kullanıcı
ya su tuzağını patlatmışlar yada daha önceden açılmış bir mezar yerine su dolmuş. iki tane yarım oyma varsa iki mahsenden bahseder. biri bulunmuşa benziyor. ya da aynı mahsende başka bir oda daha var. suyun boşaltılması lazım

wolf_52

Kullanıcı
ustalarım güzel tesbitde bulunmuş.. birleri sizden önce oraya girmişler bu net ortada... hedefe ulaşmışlarmı acaba sanmıyorum... suyu boşaltmanız icap eder bir müdet dah bekleyin su dolyormu gene dolyorsa suyun kaynğını bulup kesmeniz icap eder... onda bulmanız çok zor .. ama derenin akarını yükarda değişdirmesini bilyorsanız yanı suyun yatağını değişdirmek... sonrada suyu atarsanz sonuca ulaşabilme imkanı doğar... işi bilen birileri yanınzda olmalı.... alah yar ve yardımcınız olsunn...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Fotoğrafsız yorum
Aradığın bilgi olmaya bilir
Bu nedenle ustalarımın dediği gibi
Güzel fotoğraflar yükle
Aradığın bilgiye ulaş
Rabbim emeklerini boşa vermesin

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
konuyu fotoğrafsız işaretler bölümüne taşıyorum,
resim eledıgnızde uygun bölüme alırız.
selametle inş.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
kayayı dış görünümü ile detaylı fotola. işaretler durumu anlaşılı hale getirir.