Yardim Lazim | Define işaretleri ve anlamları

Yardim Lazim

Maral78

Kullanıcı
merhaba yeni uyeyim yardimlarinizi bekliyorum kendi arazimizde yapilan calismada sirasiyla kirik testi sonra ici kirec gibi bir su ile dolu dik duran testi (küp) ucgen kaya uzerinde timsah ordek kurt iskelet figurleri vardi ardindanda 2 metreden sonra agzi ibrigi tikali kup cikti ve cukur su vermeye basladi devam edemedik son kupun ucunu actik icinden saf tertemiz su cikti aklımız kaldi ama kapattik kazilan yeri birde kemik cikti hepsinin resmini ekliyorum simdiden teşekkürler

Maral78

Kullanıcı
a7ae20d5-7717-4cc0-8596-ba932997792b.jpeg

MAVRAN

Super Moderatör
@Maral78 aramıza hoş geldin, yapmış olduğunuz izinsiz bir işlem, izinsiz yaptığınız calişmalardan bulduklarını lütfen burada paylaşmayın. .bunlar size sorun yaratabilir.

Maral78

Kullanıcı
@Maral78 aramıza hoş geldin, yapmış olduğunuz izinsiz bir işlem, izinsiz yaptığınız calişmalardan bulduklarını lütfen burada paylaşmayın. .bunlar size sorun yaratabilir.
Ustam kusura bakmayin silmelimiyim fotolari gercekten cok amatoruz yillardir bir soylenti oldugu icin aslinda biraz meraktan cikildi bu yola arazide bize ait oldugu icin pek sakinca gormedi bizimkiler suan zaten kapattik amotorlukten pes ettik diyelim ama bunca sey cikinca acaba diyor insan merak ediyor

gıral

Vip Üye
Hoşgeldiniz mekana açtığınız yerdeki buluntuların yön verme ve devam edeceğiniz yolu gösteme gibi özellikleri bulunuyor aklınızda tutun lazım olacaktır

esrarengiz2828

Kullanıcı
resimlerin bazılarını sildim attığınız toprağı ve açılan yeri cihazla bakmanızda fayda var

feylezof

Kullanıcı
Bu kemik insan kemigi degil,olsa bile tek basina olmaz,hepsi curudu bir bu mu kaldi? Ozellikle oraya isaret olarak konmus bir hayva kemigi!?!