Yardım | Define işaretleri ve anlamları

Yardım

gizmo

Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar.Arkadaşımın ısrarı üzerine bahçemize tuttugumuz cubuk bişeyler oldugunu gösterdi.dedik.sonra düz bi taş ve taşın 3 metre kadar devam eden bu taşın sonunda şu şekilde bi kanalla karşılaştık.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Bu arada evimiz eski yapı ve ermeni evi.

Karşımıza şu şekilde bi tabaka çıktı.Resim açısı biraz kötü ama sanki ARTI işareti var gibi duruyor.Daha dogrusu taş üzerinde de küçük kanallar var

Moderatör tarafında düzenlendi:

ASİAVCI

Kullanıcı
kamak kırmak veya kacak kazıya teşfik etmek sitemizde yasaktır yazılarınızda duzeltme yaptım bunlara dikkat ederseniz sevinirim bu forumdan sadece ön bilgi alabilirsiniz vereceğimiz bilgiler ön araştırma amaçlı olup kesinlikle kacak kazı yapmamanızdir iyiforumlar

wolf_52

Kullanıcı
kanlın vardığı nokda sanrım odaya çıkyorr araşdırmanızı odada devam edinzz.. güzel oda...

gizmo

Kullanıcı
kanalın derinligi tajhmini olarak 1 bucuk metre civarı.tabana kadar çalışma istermi.

wolf_52

Kullanıcı
kanalın derinligi tajhmini olarak 1 bucuk metre civarı.tabana kadar çalışma istermi.
evet araştımanız bu şeklde olsun tabndada farklı emraler verbilrr kapak olur vs.. gözden bir şey kaçırmamak icap eder..

gizmo

Kullanıcı
ama kanal dar ve içinde ilerlenmiyor.Yinede kapak olabilir mi

gizmo

Kullanıcı
2 kişi ayrı ayrı cubuk tuttu. 2 side aynı noktayı gösterdi.Gösterdikleri nokta da üzeri düz bir kaya var. yaklaşık 4-5 metre civarı.kanalıda taşın bitiş noktasını araken gördük.

gizmo

Kullanıcı
başka fikri olan yok mu arkadaşlar