Yardım

demirci34

Kullanıcı
merhaba ustalar bu resimler hakkında bilği edine bilirmiyim eğer kayda değer bir olaysa resmi olarak iş bitirmeyi düşünüyorum... Bölge olarak doğu karadeniz dir...
Resimler 1 numara karşıdan bakıldıgında sol taraf 2 ve 3 olarak sag tarafa dogru ...
4 numaralı resim 1 numaralı resmin karşı tarafında kalıyor aradan dere geçiyor...
Emeğiniz ve yorumlarınız için şimdiden teşşekkürler....
1-c9133.jpg

2-b481f.jpg

3-3e425.jpg

4-d3347.jpg

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
yer guzel fakat buralari sizi aşar kolay bir iş değil arkeolojik bazda calişmalar gerekli buyuk medeniyet işi izinlide çalişamazsiniz zati işi ağiroldugu ve zor şart koşullarda çalişmaya istinaden bunza zaman kalmiştir tavsiyeme uyarsaniz iyi olur maddiyat ve zaman kaybini onlersiniz ayrica can kaybini.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
hem kaya hem zemin altı mezar odaları vs barındıran bölge.
hemşerim çizime gerek görmüyorum. zaten bu işe pek yabancı olmadığın görülüyor. bazılarını çizmişsin.
bahara doğru gidiyoruz,bunları çifte koşmayımı düşünüyorsun. şakası bir yana, deymez olurmu.amaaaa,
işin ehli birine tespit yaptırmanı tavsiye ediyorum. karadenizin benim gibi safından değilsen,izinde alırsın ,anasınıda ağlatacak yöntemi bulursun inşaallah. ama ustamızın ifade ettiği gibi işçiliği ağır yerler.işin ehli bir rehber olmadan bende tavsiye etmem.
selametle kardeşim.

demirci34

Kullanıcı
yer guzel fakat buralari sizi aşar kolay bir iş değil arkeolojik bazda calişmalar gerekli buyuk medeniyet işi izinlide çalişamazsiniz zati işi ağiroldugu ve zor şart koşullarda çalişmaya istinaden bunza zaman kalmiştir tavsiyeme uyarsaniz iyi olur maddiyat ve zaman kaybini onlersiniz ayrica can kaybini.
Değerli yorumunuz için teşşekkürler...Beni aşar doğrudur fakat buranın gerçek olduğunu bileyim devletime kendim bizzat gösteririm ben çıkaramıyacaksam devletim çıkarsın ...

grasviti

Kullanıcı
İlk resimde sanki bir aslan var oyle bir bakiyorki sadce üst baş tarafi biraz kirilmis guzel yer

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi