Yardiminizi bekliyorum | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yardiminizi bekliyorum

TRUVA

Admin
Videoya baktım. oradan uzak dur. ifritler var. büyük ortada arka ve sağ tarafta etrafı çevrili koruma yapılmış. Surat gibi olan kayanın altı mahsen. önünden girişi. Tam üzerine çökmüş. Oraya kayanın yanına gitsen bile anormallikleri görürsün. önce sağlık. @Kader25 ustam görünce aynısını söyleyecektir.

ramazan0687

Kullanıcı
Videoya baktım. oradan uzak dur. ifritler var. büyük ortada arka ve sağ tarafta etrafı çevrili koruma yapılmış. Surat gibi olan kayanın altı mahsen. önünden girişi. Tam üzerine çökmüş. Oraya kayanın yanına gitsen bile anormallikleri görürsün. önce sağlık. @Kader25 ustam görünce aynısını söyleyecektir.
Tamam ustam sagolasin bende karsisina oturdum o bana ben ona baktim durdum peki o kasa gosterdigin yer buranin 30 40 metre mesafesinde ustam hediye almaya kalksak oda sorun olurmu yoksa hic bulasmayalimmi

Kader25

Admin
Alan korumaya almaya çalışmışlar amma yarım yamalak olmuş işlemler.

Yer ilgili hakkediyor.
Benim tavsiyem; iyi bir dedektor ile bütün kayalar elden geçirilmeli mevcut kasalari bulmak için. Bu işlem yapılırken alanın kimliği de belli olur.

Ayrıca zeminde metal sinyali çubukla bakılmalı. Sinyal alınan yerler de dedektörle kontrol edilmeli. Derinligin 1-2 metre tespit edilen yerlerde 1 metre kadar ön işlem yapılıp dedektörle teyit edilince prosedürü göre devam edilmeli.
Bu esnada sıkıntı çıkarsa alanı hemen terk etmek lazım.

TRUVA

Admin
Tamam ustam sagolasin bende karsisina oturdum o bana ben ona baktim durdum peki o kasa gosterdigin yer buranin 30 40 metre mesafesinde ustam hediye almaya kalksak oda sorun olurmu yoksa hic bulasmayalimmi
Daha önce çizdiğim mezar dediğim yerde sorun olmayabilir. işlem yapmaya başlayınca belli olur. Yalnız videodaki mahsen dediğim alan sorunlu görünüyor.