Yarım saatliğine ölmek için 160 dolar ödüyorlar | Define Mekanı- Define işaretleri

Yarım saatliğine ölmek için 160 dolar ödüyorlar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Araştırmacı
Katılım
22 Mart 2012
Mesajlar
8,770
Beğeni
13,744
Konum
İstanbul
yarim-saatligine-olmek-icin-160-dolar-oduyorlar-861333-500x296.jpg


Çılgın bir Rus, sadece 30 dakika mezara girmenin stresi yok ettiğini kanıtladı. 160 dolar karşılığında düzenlenen seans için 20'ye yakın ülkeden Rusya'ya turlar organize ediliyor.

Rus doktor Konstantin Muhin, dünyanın en büyük sorunlarından biri olarak gösterilen strese, ilginç bir yöntemle çare buldu... Yaklaşık 10 yıldır uygulanan terapiye göre, büyük stres yaşayan kişi 30 dakika mezara konuluyor. Mezara gömülmenin psikolojik problemler ile en etkili mücadele yolunun olduğunu belirten Konstantin Muhin, "Mezarda insan hiç bir şey duymuyor ve görmüyor.

Bunun yanında hareket etmeşansı da hiç yok. İnsanın fikrin diplerine kadar dalarak tefekkür etmenin dışında bir çaresi yok. 30 dakika süren bu terapiden sonra tekrar eskihayatına dönen kişinin strese karşı çok daha dirençli oluyor. Öyle ki, bugüne kadar binlerce kişinin hepsinde yüzde 100 başarı sağlandı. Sürekli teşekkür alıyoruz" dedi.

mezar.jpg


'GÜNEŞİ GÖRÜYORUM'
Stresle mücadele yöntemini kendi üzerinde deneyen Pavel Gordeyev, toprağın altında ancak 20 dakika dayanabildi. Çıkar çıkmaz "Harika! Artık güneşi görüyorum. Dünyadaki her şey yeraltında bulunmaktan daha güzel. Boş olaylar nedeniyle stres yaşıyoruz" ifadelerinikullanan Gordeyev, stresle yaşayanlara bu biraz çılgın yöntemi önerdi.

Üniversiteöğrencilerinden iş dünyasına kadar birçok insana çekici gelen gömülme terapisinin maliyeti sadece 160 dolar. Terapiyekatılanların bir çoğunun amacı korkularıyla yüzleşmek. Bir günlük psikolojik eğitimekatılan vatandaşlarhayatları boyunca yüzleşebilecekleri korkularahazır hale geliyor.

10 YILDIR UYGULANIYOR
Yeraltında bulunmanın maksimum süresi 40 dakika. Daha fazlası fiziksel fonksiyon eksikliği yüzünden zihinde sorunlara yol açabilir. Derinlik ise 30 santimetre olarak belirlenmiş. Bu boyut basıncın en uygun verahatsızlık vermediği derinliktir. Nefes ise boru yardımıyla alınıyor. 10 yıldır başarıyla uygulanan bu yöntem için 20'ye yakın ülkeden turlar düzenleniyor. Bu yöntem 12 yıllık bir çalışmanın ürünü olarakhayata geçirildi.

(TAKVİM)
 

BulursamKader25

Usta
Define İşaretleri
Super Moderatör
Katılım
13 Nisan 2016
Mesajlar
1,904
Beğeni
6,162
Konum
Konya-Kırıkkale
Umut her daim satilir, affetmezler.
160 dolar, iyi para :))

Atalar bosuna dememiş:
Kuflu baklanin kör alicisi olur.

Ciftlikbank,
14 yasindaki bir talebenin para yatirmasiyla baslamişti.

Satis da değismeyen kural:
Malin kendisi değil faydasi satilir.

Alan memnun satan memnun :))
160 dolar...
Prof muayene ucretinden fazla.
Bunca sene okumaya ne gerek var?
Dunyanin ahvali bu.
 
Üst