Yasak Mi Ustalar?

burgaz

Kullanıcı
elimde turk arkeolojinin eski dergileri var,onlari foruma koymak yasak mi?2000 seneden 2013 seneye kadar pdf format

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim neden yasak olsun istiyorsan yayınlayabilirsin çok kıymetli bilgiler var lakin kardeşlerimiz okuma zahmetine katlanırlarmı sanmıyorum çünkü çok uzun ve yorucu bu tarz dosyalarında sitemize bir hayli yük getireceğide muhakkak en uygunu link i ver dileyen kardeşlerimiz bilgilere ulaşabilsinler düşünceli yaklaşımınızdan ötürü tebrik ve teşekkür ederim...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
güzel kardeşim, yasak olacağını sanmıyorum. bunların yayınlandığını biliyorum ama ,kurumlar arasımıdır yoksa halka arz ediliyormu bilmiyorum.
bunlar için araştırma merkezlerimiz var. bu araştırmalar dergiler halinde sunuluyor b,ildiğim kadar.
anlayamadığım , kapağını paylaşmayı düşünmediğine göre sayfa sayfa mı ,yoksa içlerinden,belli başlı konuları resimleriyle görselmi sunmayı düşünüyorsun.
arkadaşlarımız içinde eğitici olacağını düşünüyorum.

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili kardeşim harika bir paylaşım olur, ancak biz millet olarak bek okumayı sevmeyiz amma bilinmez belki bir kardeşimiz merek eder okur. Bilgi paylaştıkça güzeldir. LACİVERT Ustamın yazdığı gibi bir link paylaşsan daha uygun olur düşüncesindeyim. Saygılar.

grasviti

Kullanıcı
Kumanda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum link paylaşımdan güzel olur

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi