yatan deve ve sirtinda bir nal isareti.

ersan

Admin
ustalarimbu bir yatan deveye benziyor.

bu da tam sirtinda basetim nal isareti

bu yerde tam bu devenin araka kismi

bu da tam sirtin ustu nalin 1 mt yunu

tam sirti

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Cevap: yatan deve ve sirtinda bir nal isareti.

papazı bulmuşsun ersan ustam hayırlı işler:D

drogon

Kullanıcı

ZUBUN ustama katılıyorum hem de baş papazı bulmuşsun herhalde nalın baktığı yerden giriş olmalı.Burası seni emekli eder sanırım çok çalışman lazım çok ALLAH yardımcın olsun değerli dostum.Benden sana tavsiye sen üsten girmeye çalışmışsın biraz altdan ve açığından başlamalısın acele etmemen lazım bir de köyün boş gezen gençlerinden birkaç kişi al yanına ki kolay osun oradan çıkan taşları aşağı yuvarla taşlardan daha sonra ahır falan birşey yaparsın güzel kesilmiş yapı taşlarına benziyorlar

ersan

Admin

merhaba DRAGON34 usta bu yukarda 1 ci resim tam nalin bakti yun hic olmaya deyil usten yine hol imkanin yok asaya girebilesin bu blok taslar cucuk asaya dor ta cok buyuk kltli taslar var bende vazgectim cok avir iscilik .

drogon

Kullanıcı

merhaba DRAGON34 usta bu yukarda 1 ci resim tam nalin bakti yun hic olmaya deyil usten yine hol imkanin yok asaya girebilesin bu blok taslar cucuk asaya dor ta cok buyuk kltli taslar var bende vazgectim cok avir iscilik .
Değerli dostum sende benim gibi yolun iniş olanını seviyorsun ama malesef oraya o deveyi yapanlar parasını kolaya koymaz sanırım sabırlı ve gayretli bir çalışma gerek dediğim gibi birkaç kişiyle birkaç günlük bir çalışma sonunda bu iş olur sen yaparsın bunu tabi ki yer çalışmaya müsayit ise.Ben de hep diyorum şöyle gazel yapraklarını ayağımın ucuyla çekeyim paralar ortaya çıksın ama henüz öyle bir yere raslamadım ne diyeyim kısmet işte Sana bir hikaye anlatayımArkadaşlardan ikisi birgün yola çıkmışlar 1100km gitmişler başlamışlar aranmaya dağlaarda bayırlarda gezerken bir ihtiyar köylüye raslaamışlar köylü sormuş ne ararsınız diye onlAarda para arıyoruz demişler ihtiyara ihtiyar kolay gelsin demiş gitmiş aradan biraz zaman geçmiş ihtiyar yanında bir gençle tenekeyi kazığa takmış getirmiş armayın ben buldum demiş siz bunu götürün satın banada verin demiş bizşmkiler almamış sen getir bix yadımcı olalım sen bize ne verirsen verirsin demişler ihtiyar ısrar etsede almamışlar hani kendileri bulacaklarya bizler arayıcıyız bulunca bırakır gideriz sende öylesin sanırım anladın İNŞALLAH dosyum

ersan

Admin

DRAGON34 ustam onu acmaya gucum yok 4 mt derinlik veriyor bana ta asayav doru ta cok buyuk blok taslar var .

drogon

Kullanıcı

DRAGON34 ustam onu acmaya gucum yok 4 mt derinlik veriyor bana ta asayav doru ta cok buyuk blok taslar var .
Güzel dostum sen daha dıştan yani toprak olan yerden 4m lik bir kanal açıp duvarı altdan açabilirsen daha kolay olur sanırım hem ilk yorumumda sana köyün boş gezen delikanlılarını al yanına çalıştır demiştim herhalde köyün senden başka delikanlısı yok galiba

ersan

Admin

DRAGON34 usta ben yalnis calisirim biliyorsuinya bir kisi bilir isini iki kisi bozar isi deye bir lf varaya bende uyleyim.
biz csade olumlan isliyoruz saten baskasindada guvebmem .

cantar

Vip Üye

ersan iyiki vaz geçmişsin çünki senide kaybederdik parayı bulunca bulduklarını saymaktan bize bizlere ayıracak zamanın kalmazdı....
güzel bir yerden niye vaz geçersin anlamam kutuları kaldıracaktın sonuca ulaşacaktın yolun yarısını aşmışsın zaten............
bu iş böyledir nasip olmayınca insana bıkkınlık ve sıkıntı gelir hayaller halüsünasyonlar görür uyku gelir işi bırakır vazgeçer kazmaktan araştırmaktan....

ersan

Admin

merhaba cantar ustam ben bulsam vala burda gusteririm herkezin unde .
burda iscilik cok ve tuzaklarda vardir cok eminim tas yigma tuzaklari asaya baya bir indim ama asasi ta kutuye gidiyor hem kimbilir nekadar cok bisey veriyor icerde benim fikirlerim bu devenin bakti yunu arastirmak ana hazna ordadir bence oralarini ncelemeye vakit bulamadim sadeki 1,5 km yunde bir az gucuk bir selale var baya bir isaretleri var etraflarnda