Yatay Balık Figürü | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yatay Balık Figürü

muke

Kullanıcı
dragon usta sizin de yorumlarınız için teşekkür ederim.

sondurak

Kullanıcı

:eek::),,Sayın Hemşo Merhabalar Hoş Geldiniz.. Ayaklarının Saglam Bastıgı Yerden ÇeKim Yap Titreme Olmasın.. Uzak Çekimler Yapılamasında Fayda Var..

karanar

Kullanıcı

bana kalırsa bu bir balık işareti değil, kadeh işarerti. oymada işaretlediğim yerden çizim kesilmiş. yani kadehin ağzı açık ve mahsenine doğru bakıyor. yanında da görüldüğü üzere hanımefendinin mezarı var. zaten, doğma büyüme karadenizliyim, kuyruğu bu şekilde olan balık görmedim tezgahlarda. :)

İRON

Kullanıcı
balığın bulunduğu kısım zaten horosanlı baş yukarı kısmındada haç,ı....
buda demek oluyorki hem mezarı hemde odası.
ama fotolar net değil keşke daha detaylı vede net fotolar olsaydı...
mezarını bile yakalasan sana yeterlidir ekibinede misafirlerinede,yeterki paylaşmasını bilin.
ama.... odası çok zor sanmam açabilirsen....

DRAGON-34

Kullanıcı
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM şimdi sana dediklerimi çok iyi dinle burada balığın kuyruğunda iki adet çizik yapılmış bu çizgiler sana işretlediğim V yönünü gösteriyor ayrıca balığın alt kısmında dediğim V nin solunda iki adet X işareti yapılmış balığın altına yapılmış olan noktayla balığın çizgisini ölç bir santimi bir adım olarak veya 63 cm olarak V nin yönünü araştır bakalım nereye gidiyor ama bu dediğim teoriden başka bence burada iki adet para saklanmış olmalı biri kayada olduğunu diğerinin başka bir yerde olduğunu sanıyorum ---Para gömülerinde birkaç detaya dikkat etmemiz gerekir bunlar işaretlerin kabartma veya tamamen çukur olmasına illaki oralarda küçük artı veya X olmasına bakılmalı bir de işaret taşlarının falına iyice bakılması gerekiyor ----burada işaret yapılan yer sanırım horasanla sıvanmış işaretlerin bozulmaması için ---Sana düşen görev oralarda çok iyi araştırma yapman gerekir bir de senin bu işaretler hangi ilde eğer mahsuru varsa bana özelden de yazabilirsin --ALLAH RAS GETİRSİN hemşerim

AKAVCI

Kullanıcı
Hocam karahasan köprüsü hakkında bilginiz varmı

Sent from my iPhone using Tapatalk

DRAGON-34

Kullanıcı
Hocam karahasan köprüsü hakkında bilginiz varmı

belgelerin birçoğunda geçiyor benim duyum aldığım bir köprüde üç yerde parası olduğu söyleniyor ama karahasan köprüsü nerededir bilmiyorum bu konularda ÇALKAYA28 Ustam daha bilgilidir sanıyorum

AKAVCI

Kullanıcı
Sağolun hocam