yeleli aslan

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: yeleli aslan

yeleli aslan mağaranın üstünde bir pençesiyle 270 cm boyunda dev gibi yılanın boynunu yakalamış ve yılan ile arasında öldürmüş olduğu bir av hayvanı bu neyi betimliyor acaba? ben aslandan korkarımda hele yelelisi oy baboooo. ehm

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

aslanın yelelisi neyin nesi diye soran çıkmadı, peki bu devasa yılanda neyin nesi, dişi aslan nerde acaba, yine anıt mezar demiyelim lütfen, aha bu yılan niye bu kadar büyük, öldürmüş olduğu av hayvanı öküz olsa gerek, eh mağara açılmış diyenler olabilirmi? ben kodları biliyorum da en azından yorumları merak ediyorum, hadi ustalar gösterin ustalığınızı.

Son düzenleme:

tuarec

Kullanıcı

aslanın yelelisi neyin nesi diye soran çıkmadı, peki bu devasa yılanda neyin nesi, dişi aslan nerde acaba, yine anıt mezar demiyelim lütfen, aha bu yılan niye bu kadar büyük, öldürmüş olduğu av hayvanı öküz olsa gerek, eh mağara açılmış diyenler olabilirmi? ben kodları biliyorum da en azından yorumları merak ediyorum, hadi ustalar gösterin ustalığınızı.

varan 1 hadi ustalar gösterin ustalıgınızı cümlesini begenmedim bu yazı veya dialog talebini tasvip etmiyorum başarılar dilegimle

ersan

Admin

slm degirmenci zamaninda burada guzel bir kral yatarmis ama zamaninda soyguna uramis urasmaya deymez benim fikrim e gure ama birde ustyalarimin fikirlerini dsinle

ASİAVCI

Kullanıcı

tek resim ve ustalar ustalığını göstersin yanlış terimler DEĞİRMENCİ sana öyle tek resimler atarımki bende senin ustalığını yorumunu bu resimlerde denerim onun için lütfen ya paylaşımcı ve acıklayıcı öğretiçi ol yada bu gibi yarışlara girme derim yinede sen hepimizden cok bilen ol ama öğretiçi ol anlatıçı olki bir faydan olsun....iyiforumlar

gurbetci

Kullanıcı

resim me bakinca i$ bitmis.öyle gözüküyor.

xvisitor

Kullanıcı

kardeş insanları bilgilerini sınamadan önce sen ne biliyorsun ne kadar biliyorsun merak ettim doğrusu. ortaya bir tane foto koyupta ona yorum yazarak bilgi kıyaslanmaz.

aslan iyiye işaret mezarın koruyucu bekçisi. yılansa oraya zarar vermek isteyen kimselere bir mesaj anlamında olabilir yada bir tuzak ifade ediyor olabilir.

burayı yorumlayabilmek için öncelikle bölgeyi görmek gerekir, oranın neresi olduğunu bilmek şart çünkü hangi medeniyetler yaşamış dinleri neler bilmiyoruz.

umarım anlamışsındır.

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

xvisitor öğretilerin için teşekkürler,ben usta değilim kardeş öğreniyorum bilgileri sınıyorum ama sana tavsiyem benle yarışma, ASİAVCI senle bir iki diyaloğumuz olmuştu geçmiş yıllarda define muhtardan etkilenmişsin zira sen agresif değildin böyle, ben bilgi vermedim ki ben bir yarışma içinde değilim ihtiyacım yok, benim bu resimleri yerinde görmüşlüğüm yok ki tek resim ile olmaz diyorsunuz, siteye ne güzel işaretler geldi diye sevinmeniz gerekmezmi, ne sandınız bilgi öyle kolaymı elde ediliyormuş, biraz yapıcı olun ben çok uğraştım çok gezdim çok dinledim hala dinliyorum ve geziyorum niye bu hiddetiniz, masa başında öğrenilmez bu işler ve ben alçak gönüllü ve öğrenme hevesinde olan bir katlımcıyım, bir resim attık hadi ustalar bu resimler ne ifade ediyor dedik kıyametmi koptu, valla bilmiyoruz demek sizi çokmu incitir arkadaşlar yapmayın bu kibir ve gurur sizi bir yere taşımaz, yapıcı olmanızda yarar var, en çok definedaki adminler gibi aforoz edersiniz ustalığınız inciniyorsa, saygılar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

xvisitor öğretilerin için teşekkürler,ben usta değilim kardeş öğreniyorum bilgileri sınıyorum ama sana tavsiyem benle yarışma, ASİAVCI senle bir iki diyaloğumuz olmuştu geçmiş yıllarda define muhtardan etkilenmişsin zira sen agresif değildin böyle, ben bilgi vermedim ki ben bir yarışma içinde değilim ihtiyacım yok, benim bu resimleri yerinde görmüşlüğüm yok ki tek resim ile olmaz diyorsunuz, siteye ne güzel işaretler geldi diye sevinmeniz gerekmezmi, ne sandınız bilgi öyle kolaymı elde ediliyormuş, biraz yapıcı olun ben çok uğraştım çok gezdim çok dinledim hala dinliyorum ve geziyorum niye bu hiddetiniz, masa başında öğrenilmez bu işler ve ben alçak gönüllü ve öğrenme hevesinde olan bir katlımcıyım, bir resim attık hadi ustalar bu resimler ne ifade ediyor dedik kıyametmi koptu, valla bilmiyoruz demek sizi çokmu incitir arkadaşlar yapmayın bu kibir ve gurur sizi bir yere taşımaz, yapıcı olmanızda yarar var, en çok define ****daki adminler gibi aforoz edersiniz ustalığınız inciniyorsa, saygılar

s.a

resımleri yerinde görmüşlüğünüz yokda neyin yorumunu merak edıyorsunuz.anıt mezar deseler,görmedıgınız bir yer için hayır anıt mezar degıl dıye nasıl dıyceksınız.

baska sıtelerden aforoz edilmişsiniz,anlaşılan geçerli bir seepleri varmış.

insanları sınar gibi paylaşım yapmayın,şu övdüğünüz bilgileri paylaşın,bizde yararlanalım.

kac yıldır gezıyorum okuyorum cok sey ogrendım,halada ogrenmeye çalışıyorum dıyorsunuz,foruma uye oldugunuzdan berı 30 yıllık bırıkımden 30 kelıme etmedınız.

insanları kışkırtmayı bırakın,size çok musama gösterıldı.ya kendınızı ifade edemıyorsunuz,yada başka bırseylerın pesındesnız.

sizdeki uslubu,mersinli bir arkadaşta görmüştüm.kendisini kimse sevmezdi,lütfen o duruma gelmeden,eğitici öğretici bilgilerinizi paylaşın.

bilmediğiniz görmedıgınız yerlerın resımlerı paylasıp bu nedır dıyıp,gelen cevapa alakası yok demek,garıp oluyor.

hayırlı sahurlar.