Yeni Fotolar Tavuk Civcivler | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Yeni Fotolar Tavuk Civcivler

ali868686

Kullanıcı
Çözülmüş bir tanesinin çözümü var elimde ona göre söyledim..
İstersen sana kömür çıkacak yeride söyleyim bir kontrol et
elindeki projede 7 civcivli tavukmu öyleyse bana net olarak çizip gönderirsen çok makbule geçer kardesim birde bizim tavuk ve civciv yüksek bir yerde

ali868686

Kullanıcı
Yöntemi çok basit. umarım zulası yürümemiştir.
Basit derken basitlikten ne anlamamız lazım size basit gelen bize arazide zor oluyor bi zahmet biraz daha açık konusursaniz belki sizi daha iyi anlarız etrafına ışık sacmayan mumun bir anlami yok biliyorsunuz

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
elindeki projede 7 civcivli tavukmu öyleyse bana net olarak çizip gönderirsen çok makbule geçer kardesim birde bizim tavuk ve civciv yüksek bir yerde

Bir detay daha vereyim varsa teyit et, sonra özelden bilgi veririm..
Bu kabaca üçgen tarlanın köşelerine git ve hangi köşe olduğunu bilmediğim için köşelerine git diyorum. Her üç köşeden 7 adım yürü, birisinde muhakkak bir yere , taş öbeğine denk gelmelisin.

ali868686

Kullanıcı
Sistem gibi , bana göre 3 civciv, 5 civciv, 7 civciv hepsi aynı mantık aslında. Bakacağın yerleri ve şeyleri bilmek lazım
Ustam bir sey soracam civcivli tavuğun kac noktasında eşyası vardır tam olarak bu noktalar arasında beli bir hesaplama varmı birde tarla derken suphelendigimiz bir yer yok tarlada nokta olarak nasıl atış yapabiliriz birde tavuğun arka tarafına bakmaya gerek varmı

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Ustam bir sey soracam civcivli tavuğun kac noktasında eşyası vardır tam olarak bu noktalar arasında beli bir hesaplama varmı birde tarla derken suphelendigimiz bir yer yok tarlada nokta olarak nasıl atış yapabiliriz birde tavuğun arka tarafına bakmaya gerek varmı

Kardeşim bana göre kayada yok, arkasında da yok.
Sen bu bahsettiğim kabaca ücgen tarlanın uç noktalarından birinde 7 adımda taş öbeği yada farklı birsey bulmalısın.

ali868686

Kullanıcı
Kardeşim bana göre kayada yok, arkasında da yok.
Sen bu bahsettiğim kabaca ücgen tarlanın uç noktalarından birinde 7 adımda taş öbeği yada farklı birsey bulmalısın.
ustam ben şidi yenı fotolar ekleyeceğim butun alanı her yerı tarlayı dağı taşı bırde sız bakın