Yeni Golt Alan Tarama Test Video | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yeni Golt Alan Tarama Test Video

sevo78

Kullanıcı
bu cihazı üç noktada denedik ve kesinlikle minarel olayı yok bu birkaç bolgedekidenemelerimizde cıhazı bir ufak puruzunu yakaladık ve bu pürüz hafızadan silinmesi için geri kargo ettim cumaya elimde işallah bu pürüzde ortadan kalktığında sonkez arazi testiyapıp sizlere sunacağım eğer en ufak bir pürüz adhı olsa bundan haberdar olacaksınız çok beklediniz az daha sabır diyorum
Gelişmeleri merakla bekliyoruz ustam

xenon

Kullanıcı
merhaba abi sindik bu makine artik hic mi mineral gurmeyecek bu mineral olayini elemek cok zor bir sey er arazide cesit mineraler var tam 100 de 100 minerali eleyen cubuk ta gurmedim abi 100 lerce cesit cubuk gurdum 100 lerce uzman cubukcu arkadaslar var ama ta minerali atlatan tek bir arkadas var turkiyede ama sitemize uye deyil .
@ersan cihaz geçen hafta yaptıgımız testlerde minerali görmüyor 2 ayrı bölgede yaptık testi başka bir teknik nedenden dolayı cihaz yeniden yükleme yapıldı hafta içinde bu hafta test yapma imkanı bulabilirmiyiz bilmiyorum işlerden dolayı mineral derdimiz bitdi şimdilik

ersan

Admin
@ersan cihaz geçen hafta yaptıgımız testlerde minerali görmüyor 2 ayrı bölgede yaptık testi başka bir teknik nedenden dolayı cihaz yeniden yükleme yapıldı hafta içinde bu hafta test yapma imkanı bulabilirmiyiz bilmiyorum işlerden dolayı mineral derdimiz bitdi şimdilik
isalah abi ama inanisim gelmiyor ama inanir gibi oldum

ersan

Admin
abi cubuklar yinede minerali gurmuyor ama yuntemi cok farkli buyle elektronik devre oldumu ne de olsa dayma bastan minerali gurur nedense frekanslan calisan bir makine okadar cok mineral varki buyle sariya yakin frekanslari olan en bastan ta sate yer altindaki yanmis ac kumurunu atlatamaycak bu makine cubugun da cok zorlandi bir yuntem bu ac kumuru yer altinda

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
abi cubuklar yinede minerali gurmuyor ama yuntemi cok farkli buyle elektronik devre oldumu ne de olsa dayma bastan minerali gurur nedense frekanslan calisan bir makine okadar cok mineral varki buyle sariya yakin frekanslari olan en bastan ta sate yer altindaki yanmis ac kumurunu atlatamaycak bu makine cubugun da cok zorlandi bir yuntem bu ac kumuru yer altinda
usta ac kömürü nedir ben anlıyamadım bunu
daha net açıklaya bilirmisiniz rica etsem.

ASİAVCI

Kullanıcı
cihazimiz şuan hazır bir iki bilindik noktalarda denemeler yapıldı sıkıntı yok kar musade ederse yada uygun bir nokta bulunursa bu pazar işallah son sözü söyleyeceğiz