Yeni Golt Alan Tarama

Karamıstık

Kullanıcı
Muhtemelen önce en büyük parçaya çekecektir. Onu eleyincede bir küçüğüne bende bekliyorum videolarını ve makinanın verimini.

SM-T310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ASİAVCI

Kullanıcı
veriminde sıkıntı yok hatta ben bunu sadece beni tanıyan dostlara dağıtmak istiyorum calışma prensibi aradığınız metalin monokulleriyle ilgili radyo dalgası deyil bu çihaz taradığı alandaki en yoğun yere vuracaktır buyukten küçüğe

ASİAVCI

Kullanıcı
çalışma prensibi nasıl abi alanı taradıktan sonra aynı çubuklardaki gibi malzemenin üzerine götürüyormu bizi herhangi bir atma yapıyor mu alanda velevki 3 parça halinde malzeme var bu durumda sadece birinimi görecektir
atma sapma yok makinanın yanında uzaklığını ve derinliğini öğrene bilirsiniz iş uzamasın derseniz direk üzerine yürürsunuz

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
yani hiç gitmeden cihaz misal 50 metre uzaktaki malı tespit ediyor ve oradan uzaklık ve derinlik veriyor öylemi birde tek paralara nasıl yani bunun ile bi alanda tek para varmı tespit edip ona göre makina ile dolaşılabilir mi?

ASİAVCI

Kullanıcı
yani hiç gitmeden cihaz misal 50 metre uzaktaki malı tespit ediyor ve oradan uzaklık ve derinlik veriyor öylemi birde tek paralara nasıl yani bunun ile bi alanda tek para varmı tespit edip ona göre makina ile dolaşılabilir mi?
evt cihazın yanında metreyle ölçme tekniği var derinliğide 100mt den 3mt derinlikteki 1gr altını alıyor desem

xenon

Kullanıcı
çihazı alınca yol üzerinde hangi arkadaşın yeri varsa bakarız sıkıntı yok nasıl videolar istiyorsanız önerilerede acığım o şekilde test yaparız
@ASIAVCI Allahın izni ile ustamıza güvenirim Arkadaşlar ustamızın temel ilkesi bildigim yerin altında alabileceklerimiz kalmasın ustamızın herzaman destekçisiyim
Not: @ASİAVCI ustanın böyle bir ticarete aracılığa girmeye ihtiyacı yok . Anladığım çok kızmışşş..

TEVFiK

Vip Üye
çihazı alınca yol üzerinde hangi arkadaşın yeri varsa bakarız sıkıntı yok nasıl videolar istiyorsanız önerilerede acığım o şekilde test yaparız
beni unutmayınız sayın Ustam benim 2 elim kandada olsa kendim bu sefer Anakaraya gelirim
evt cihazın yanında metreyle ölçme tekniği var derinliğide 100mt den 3mt derinlikteki 1gr altını alıyor desem
Allah deyip Süper olur ustam derim

ASİAVCI

Kullanıcı
@ASIAVCI Allahın izni ile ustamıza güvenirim Arkadaşlar ustamızın temel ilkesi bildigim yerin altında alabileceklerimiz kalmasın ustamızın herzaman destekçisiyim
Not: @ASİAVCI ustanın böyle bir ticarete aracılığa girmeye ihtiyacı yok . Anladığım çok kızmışşş..
bu ortamlarda coktandır varım benim bilipte bu ortamda bizle olanın bimediği yoktur dilimiz dönduğunce ama aynı şeyi biz istediğimizde sessizliğe bürünmek üç maymunu oynamak üzüyor bizi yoksa her arkadaşımın yoluda bahtıda acık olsun ne diyelim düşmez kalkmaz bir ALLAH