Yeni katılım | Define işaretleri ve anlamları

Yeni katılım

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Cümleten selamın aleyküm bu işlere merakım var inşallah burası bilgilenme için hayatımıza anlam katar .
Aleykûm Selâm. Aramıza hoşgeldiniz. Umarım aradığınız bilgi ve ortama burada erişirsiniz. Yeterki saygı sevgi ve dürüstlük üçgenini bozmayalım. Ben erişebileceğinizi umuyorum. Fakat bunun için istisnalar haricinde kırmızı çizgimiz olan bazı hususlar var. İlk temel husus Kurallar Bunun dışında konu nasıl açılır resim görsel nasıl yüklenir kurallarınada göz attınız mı tamamdır. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece herşey daha kolay anlaşılır ve erişilebilir olur.
Tekrardan hoşgeldiniz sefalar verdiniz. Selametle kalın İnş’ALLAH. 🤚

Mirkut

Vip Üye
Hoşgeldin hayırlara vesile olması dileğiyle

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sitemize hoş geldiniz kardeşim hayırlı forumlar olsun inşallah

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Hoş geldin hayırlı forumlar dilerim

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Cümleten selamın aleyküm bu işlere merakım var inşallah burası bilgilenme için hayatımıza anlam katar .
Öncelikle mekana hoş geldiniz. Burada bir takım genel bilgiler alırsınız. Hayatınıza anlam katmak için definecilik pek mantıklı bir seçenek değil hatta başarısız deneyimler hayatınızdaki anlamları da yok edip sizi umutsuzluğa sürükleyebilir :) Hobi olarak bakıyorum derseniz öncelikle eski uygarlıkların yaşantılarından başlayarak edinebildiğiniz kadar bilgi edinin. Bu arada da sık sık araziye çıkın, gezin, dolaşın, etrafınızı inceleyin. Arazi yapısıyla ilgili bilgilerinizle ilgili pratik yapın. Gözünüz keskin değilse çubuk kullanmayı deneyebilirsiniz, bu konuda Kader25 ustamızın yazılarını incelerseniz faydalı olacaktır.