yeni tema öneriler | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

yeni tema öneriler

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bozkurt ustam benimde arkadaşlar ile aynı dert başımda konuya yeni mesaj atıldığında konu başa dönmüyor size şöyle anlatayım yeni mesajlar yerine tıklandığında konu başa dönüyordu arkadaşlar konuyu güncelleme veya konuya mesaj atıldığında konu başa dönmüyor.. umarım anlatabilmişimdir :) saygılar...

peki yeni mesajlara bastıktan sonra resimdeki son mesajlar linkine basınca istediğin olmuyormu ? veya istediğin bu değilmi ?

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
bozkurt ustam şimdi mesajlar beğenildiği zaman bildirim geliyor fakat yorumum bulunduğu konuya başka biri mesaj atınca bildirim gelmiyor ayarlarda bi sıkıntı yok

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
eşkiya belgelerine mesaj yazıyorum gözükmüyor enson yazılan mesajlar en üste gelmiyor

cassabalee

Kullanıcı
son mesajlar a tıklandığında sorun ortadan kalkıyor ustam tşk önceden yeni mesajlara tıkladığında bu oluyordu şimdi son mesajlar a tıklandığında oluyor bu şekilede alışmak gerek artık ...tşkkk emeğinize sağlık

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bozkurt ustam şimdi mesajlar beğenildiği zaman bildirim geliyor fakat yorumum bulunduğu konuya başka biri mesaj atınca bildirim gelmiyor ayarlarda bi sıkıntı yok

@zebun ustam sanırım orada bir yanılma var,
eski kullanmış oldugumuz vbulletin bildiri eklentisinde dediğiniz vardı,
şuan bunu ,konuyu izle butonu ile yapabiliyoruz,
konuyu izle butonunu kullanınca,atılan her mesaj size geliyor.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
eşkiya belgelerine mesaj yazıyorum gözükmüyor enson yazılan mesajlar en üste gelmiyor

@ÇALKAYA 28 ustam son mesajlarda ben görebiliyorum eşkiya kayıtarına attıgınız mesajı,istatistiklerde görünüyor.

istatistikler kısmından konuya girince ilk mesaja atıyor,forum ana sayfasından konuya tıklayınca son mesaja atıyor.

madhunter

Kullanıcı
Madhunter dostum.suan sorun devam ediyormu.

Zebun üstad, bildirim konusunda bende ve deneme uyelikte sorun yok.bireysel bildirim ayarlarınız aktifmi acaba.

samsung mobilden tapatalk ile gönderildi.

bozkurt ustam yeni mesajlar ve son mesajlarda yine karışıklıklar var.arkadaşlarda belirtmişler zaten

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
son mesajlar a tıklandığında sorun ortadan kalkıyor ustam tşk önceden yeni mesajlara tıkladığında bu oluyordu şimdi son mesajlar a tıklandığında oluyor bu şekilede alışmak gerek artık ...tşkkk emeğinize sağlık

bozkurt ustam yeni mesajlar ve son mesajlarda yine karışıklıklar var.arkadaşlarda belirtmişler zaten

üstteki alıntıda soruna çözüm bulunmuş gibi görünüyor.