Yer Hakkında Bilgi Istiyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Yer Hakkında Bilgi Istiyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim

serkanarabaci10

Kullanıcı
Burayı güzel bir temizlemek lazim

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantar

Vip Üye

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
İŞARETİN KALİTESİYLE ve YAPILAN DEĞERLİ YORUMLARLA KONUYU HERKESİN GÖREBİLMESİ ADINA FOTOĞRAFLI BÖLÜME TAŞIDIM SERKAN kardeş.
bir iki söz de bize düşer herhalde.

oymanın meyili sola verilmiş.eğer çizdiğim şekilde olsaydı önü diyebilirdik. dikkat edilmesi gereken birinci öncelik olmalı düşüncesindeyim. bu durumda;

çarpı olan ve sarı çizgi boyunca boşluk tespiti ile girişin bulunmasını ,
bu noktada değilse CANTAR ustamızın işaret ettiği yerde tespit edilmesi gerekir.
her halukarda oda veya odalar diyelim,iki oda olabilir kayanın yüksek kısmına doğru mutlaka uzar.
öndense tünel biraz uzundur. ustamızın dediği yerden olursa ,kısadır ve basamaklı ihtimali olur.
kişiye ait malzeme ihtimali yüksek görünüyor. bu detayları anlamak için,öncelikle boşluk tespiti ile başlangıcın ve odaların yerleri tam olarak belirlendikten sonra maden tespiti yapılmalı. derinlikte mutlaka belirlenmeli ki ,akamete uğranmamalı. sonra da resmiyetle devam edilmeli.
bu tavsiyelerim harici bir çalışma hayal kırıklığından maceradan başka bir kazanım vermez.
yerin güzel ,işçiliği de ağır,yeterli olmadan yapılacak bir tasarruf hem yeri hem kendini sıkıntıya sokacaktır.
ALLAH a emanet olunuz.

MAVRAN

Super Moderatör
ikizceli Ustam Yazılanlara ilave olarak hep bu konuyu incelerken bu yer dikkatimi çekmiş ancak sizin bu yorumunuzu okuyunca acaba diye düşünmeden yapamıyorum sizce kayanın yan kısmı (beyazla işaretlediğim yer) bu iş için ikinci bir odaya giriş olur mu yada mezara.Mezar çiçekleri mevcut zaden. Kare olan yerin resmi olsa belgi farklı bir yer görebiliriz. Aslında burada görünmek istenen görülmüştür ancak farklı bir yer olur diye yazdım.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili MAVRAN ustam,işaretlediğin yerleri görmüş ve mezar olduklarını düşünmüştüm. hatta bir tanede CANTAR ustamızın işaretlediği iç kısımda var.ciddi mezar odalarının yanında ve üstlerinde mezarlar olur.
üzerinden çizdiklerime dikkat ediver. ortadaki nereye bakıyor. soldakide odasına çok yakın olur.
benim kanaatim ve düşüncem iki oda olduğu ve çizdiğim şekilde olduğudur. arkadaşımız inşallah tespitini başarır da herkes görmüş olur. ama mutlaka ehil kişi tarafından olmalı. sağlıcakla....

serkanarabaci10

Kullanıcı
Üstadlar yorumlar için çok teşekkürler

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi