yeralti goruntuleme | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Şimdi ben bir şey yazacağım ama inanın yazarken de çok düşündüm yazsam mı diye. Benim yorumumla videoyu bir daha inceleyin belki ben yanılıyorumdur. Üçgen şeklinde bağdaş kurmuş oturan takkeli 3 kişi düşünün. Kamera bunu üstten çekiyor. Sağdakinin elleri hareket ediyor o siyahlı gelmeden önce de. Siyah kıyafetli birisi aralarından geçerek geliyor sağdaki oturandan bir şey alıp koşarak gidiyor. Bunu hafızaya kaydediyorlar. Sonra görüntü alıyormuş gibi oynatıyorlar. Özellikle netlik ayarı yapılmıyor hatta sürekli netlik ayarı ile oynanıyor ki yakınlaştırma izlenimi vermek için. oysa görüntüde hiç yakınlaştıma yok sadece netlik (focus) ayarı ile oynanmış. Belki de benim hayal gücüm fazla mesai yapmıştır.
Aliveli ustam seni de yorduk hakkını helal et zahmet edip bulmuşsun.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Şimdi ben bir şey yazacağım ama inanın yazarken de çok düşündüm yazsam mı diye. Benim yorumumla videoyu bir daha inceleyin belki ben yanılıyorumdur. Üçgen şeklinde bağdaş kurmuş oturan takkeli 3 kişi düşünün. Sağdakinin elleri hareket ediyor o siyahlı gelmeden önce de. Siyah kıyafetli birisi aralarından geçerek geliyor sağdaki oturandan bir şey alıp koşarak gidiyor. Bunu hafızaya kaydediyorlar. Sonra görüntü alıyormuş gibi oynatıyorlar. Özellikle netlik ayarı yapılmıyor hatta sürekli netlik ayarı ile oynanıyor ki yakınlaştırma izlenimi vermek için. oysa görüntüde hiç yakınlaştıma yok sadece netlik (focus) ayarı ile oynanmış. Belki de benim hayal gücüm fazla mesai yapmıştır.
Estafurullah abim
Her kez fikrini söylemesi için çaba sarf ettik diyelim
Yorulma ne demek

Define açısından dini açıdan
Teknolojik sosyolojik ne bileyim
Her kez her açıdan seviyeli bir şekilde fikrini söylesin
Söylesin ki
Konuyu okuyan kişi
Kendince doğruları bir araya getirsin
Bilgisini artırsın
Doğru yanlış düz eğri ortaya çıksın
Amaç bu inşaallah

A21MEDLi

Admin
Necatt usta kafanıza yatmayabilir saygı duyarım.,...sevdigim bi kac tane dostuma cin malı kaçırıyor felan diye yolladım...bu dostlarımın hiç birine teklif dahi yapmadım yapmamda. Video Diyarbakır sur icinde bir evde cektik...insan dostunu aldatırmı??..Aldatanlar var Ama ben onlardan degilim..
Sözümü yerine getirmek icin videoyu bulup paylaştım,Takdir sizindir,olumsuz görüslerinizide yazabilirsiniz. zerrei miskal kalbim kırılmaz,Kafayada takmam,Emin olun.Ama bunada Emin olun,videonun hic bir karesine uzaktan yakından hile hurda bulasmamıs..

A21MEDLi

Admin
Şimdi diyeceksiniz Amedli usta neden hile felan diyince,üstüne alınıyor,videonun başından sonunda icinde vardım ondan dolayı..Yanii video ondan bundan elime ulasmadı.kalbiniz mutmain olsun.
Yorumlarınızı bu duygularla yazarsanız konu daha anlaşılır olur,Cin götürürmüş? götürmezmiş?
Veya perdelememi yapıldı?

A21MEDLi

Admin
Şimdi ben bir şey yazacağım ama inanın yazarken de çok düşündüm yazsam mı diye. Benim yorumumla videoyu bir daha inceleyin belki ben yanılıyorumdur. Üçgen şeklinde bağdaş kurmuş oturan takkeli 3 kişi düşünün. Kamera bunu üstten çekiyor. Sağdakinin elleri hareket ediyor o siyahlı gelmeden önce de. Siyah kıyafetli birisi aralarından geçerek geliyor sağdaki oturandan bir şey alıp koşarak gidiyor. Bunu hafızaya kaydediyorlar. Sonra görüntü alıyormuş gibi oynatıyorlar. Özellikle netlik ayarı yapılmıyor hatta sürekli netlik ayarı ile oynanıyor ki yakınlaştırma izlenimi vermek için. oysa görüntüde hiç yakınlaştıma yok sadece netlik (focus) ayarı ile oynanmış. Belki de benim hayal gücüm fazla mesai yapmıştır.
Hee şimdi anladım ne demek istedigini,bence hakkınız yönetmenmiş :)
Şunu demek istiyorsunuz?
3 Lengeri Fötür şapka giymis insanlar biri mavi biri sarı digeri siyah..Kamereda 5-10m.yüksekten Lengeri fötürleri cekiyor.. :) Yazarken bile gülüyorum...Rabbimde seni guldursun ustam

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Hee şimdi anladım ne demek istedigini,bence hakkınız yönetmenmiş :)
Şunu demek istiyorsunuz?
3 Lengeri Fötür şapka giymis insanlar biri mavi biri sarı digeri siyah..Kamereda 5-10m.yüksekten Lengeri fötürleri cekiyor.. :) Yazarken bile gülüyorum...Rabbimde seni guldursun ustam
Zaten seninle ilgili zerre kadar şüphe yok içimde ustam. Şüphem olsa makinanın sahibinde olur :) Eh sonuçta güldüğümüze göre bu konuyu böylece kapatalım. :D😂 Ne sen söyledin ustam ne de ben duydum :) Bazan her şeyi olduğu gibi bırakmak iyidir. Her seferinde üşenmeyip cevapladın ustam. Allah bahtını açık etsin, nasibin bol olsun.

Kader25

Admin
Ben teknoloji ozurluyum.
Hal buyken teknolojinin bazi ilklerini gormek bana da nasip oldu.
1987 yilinda pc kullanmaya basladim.
On of dugmesine basarken ellerim titrerdi :))

Buradaki olayin cereyan seklini bilemem.
En iyi goren ve yasayan bilir.
32 sene calistim, cok sey gordum bende sizler gibi. 20 kusur senedirde sektordeyim hobi sahibi olarak. Birisi bana dese ki; Agri dagi Erciyes Dagina cay icmeye gitmis, ben itiraz etmem. O kadar olmaz denen sey gordum ki olan.
Bosuna dememisler;
Olmaz deme. Olmaz, olmaz.

Superman, pelerini olmadan uçamiyordu.
Ladikli Ahmet Ağa Hazretleri de, Konyadan Washingtona pelerini takip 4 dakika da variyordu, Superman dan 15 sene oncesinde. Bu namussuzlar bu pelerin meselesini nerden bilirlerdi? Bizim muslumanlarin bile cogu bilmez....
Divaninda otururken washington da okyanus kenarinda oturup kendisini bekleyenleri gorur, salondakilere onlar hakkinda bilgi aktarir, musade ister giderdi.

Neyse...

Bana cubuktan sorun.
Bildigim kadariyla anlatayim.
Bilmedigime de en azindan akil yurutme yapayim insallah. :))

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
@A21MEDLi Ustam selamlar, ben bu işle çok tan beri uğraşıyorum .
bunu yapan biri türkiyeden biri ıraktan elekronik mühendisi ve ikiside kayıp
bazı gizli nedenlerden dolayı ,
bu konuda iştişare yapalım benim elimde olan olanaklarla ve bilgimle ,
çok araştırma yaptım ,bazı yerlerde takıldım ara verdim sen bu konuyu açınça
kafamda şimşekler çaktı .
ben elektrik teknikeri ve elekronik teknisyeniyim . Amatör telsizciyim ,TB1FHP,
Uydu sistemleri teknoloji TSE belgeli biriyim .bu konuda beraber iş birliği yapabiliriz .
senin fikrini ve kararını öğrenmek isterim . sevgi ve saygılarımla.

Son düzenleme:

A21MEDLi

Admin
A.selam ustam,bizim sistemle ilgili en ufak bir şüphemiz yok,sadece makinanın ekranına gelen görüntünün çekim yaptığımız noktadan kaç m.uzakta ve hangi yönde olduguyla ilgili sıkıntımız var, eğer bu sorunu çözebiliyorsanız? Neden olmasın..
bu durumu aşamayınca bizde ara verdik..bir köşede öylece duruyor.
Niyetimiz üzüm yemektir.

Fotograf makinasının ayarlarıyla oynayıp yeraltı cekimini Resim ve video olarak makinaya tanıtabiliyoruz bu konudada sıkıntımız yok..

gıral

Vip Üye
Çok sürükleyici bikonu katkısağlayan tüm ustalarıma teşekkür ederim
Hayretle vede merakla takipteyim çözünşuişi
Hayatta herşey mümkündür olmazdiye bişeyyok
Fizik kanunlarına yada başka peşin kanunlara takılmayın onedemiş şunedermiş demeyin
Deneyin yapın bugünolmazsa yarın olur
Pes etmeyin