Yeri Buldum

Meraklıgezgin

Kullanıcı
Arkadaşlar şunu çanağının altını kazdım boßluğa düştüm kazdigım yerin 5 metre arkasında büyük bir kuyu var ve içind e yılanlar var.tas atınca kayboluyorlar.kazdigim yerdede uzunca bir tünel var mekanın dolu olduğunu düşünüyorum elimde videoları mevcut..ama ne aradıgimizi ve ne yapacağımızı bilmeden sadece kaziyoruz

SerdenGecti63

Vip Üye
Ustam bence
Arkadaşlar şunu çanağının altını kazdım boßluğa düştüm kazdigım yerin 5 metre arkasında büyük bir kuyu var ve içind e yılanlar var.tas atınca kayboluyorlar.kazdigim yerdede uzunca bir tünel var mekanın dolu olduğunu düşünüyorum elimde videoları mevcut..ama ne aradıgimizi ve ne yapacağımızı bilmeden sadece kaziyoruz
Ustam Acele etmeyin tuzak olabilir çünkü bu işler çocuk oyuncağı değil sonu ölümle bite bilir Allah Muhafaza. Bir bilene sorun zannediyorum söyle böyle diye iş yapmayın. Bin düşünün bir hareket edin. Ustalarım şimdi Size yol gösterir.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
İşaret yok mu
Var ise
Fotoğraflarını yükle bakalım

Kaçak kazıdan uzak durun
Öncelikle can güvenliğiniz
Sonra konunlar ile başınız belaya girmesin

wolf_52

Kullanıcı
kuyu açıksa dönem soygunudur,kuru kuyular için geçerli bu yazdığım, makbul olan kapalı olmasıdır.

Kahraman

Kullanıcı
Hocam bizde 18 tane müjde parası ve küp ağzı bulduk baya güzel ve desenli bir küp ağzı bize de yol göstere bilir mısınız?

feylezof

Kullanıcı
Hocam bizde 18 tane müjde parası ve küp ağzı bulduk baya güzel ve desenli bir küp ağzı bize de yol göstere bilir mısınız?
Başkasına ait Konu içine konu açılmaz, yeni bir konu aç,resim koy hep beraber yardımcı oluruz inşaAllah.