Yığmalar

wasp

Kullanıcı
Ustalar daha önce bu konuyu açmıştım ama bu hafta sonu gezmeye gittiğimde gördüm yığmanın birinde çalışmışlar küçük bir odaya benzer bir yer açılmış resimlerde pek fazla belli olmuyor amam düz bir arazide büyüklü küçüklü 7 tane yığma var.Büyük yığmanın resimlerini yükledim yorumlarınızı bekliyorum

Büyük yığmanın etrafından irili ufaklı desenli kerpiç parçaları çıkıyor

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
güzel kardeşim,ne olduğunu kendin yazmışsın,bir tanesinide örnek vermişsin. ne ifade ettiğini de biliyorsun. yorumlanacak bir şey yok.
sadece ,maden tespiti yaparak ,resmiyetle çalışmanı tavsiye edebilirim.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
c778d97fcfe86f9e616e37052f11df01.jpg

Yığmalar tamamda ben asıl bunu merak ettim. Biraz yakın fotosu varsa bakalım.
Bu tip açık alanda ve gözönünde bulunan yapıların dönem soygunu yemediğini düşünmek fazla iyimserlik olur.
Herşey ortada yapılacak ilk işlem giriş tespiti olur. Sonrası bu yerlere izin verilirse eğer resmiyet.

wasp

Kullanıcı
güzel kardeşim,ne olduğunu kendin yazmışsın,bir tanesinide örnek vermişsin. ne ifade ettiğini de biliyorsun. yorumlanacak bir şey yok.
sadece ,maden tespiti yaparak ,resmiyetle çalışmanı tavsiye edebilirim.
Ustam bu tur ygmalarin standart bir girisi yoktur diye biliyorum ama cikartilan oda güneyde acaba tek odamidir veya başka odalar varmidir

wasp

Kullanıcı
c778d97fcfe86f9e616e37052f11df01.jpg

Yığmalar tamamda ben asıl bunu merak ettim. Biraz yakın fotosu varsa bakalım.
Bu tip açık alanda ve gözönünde bulunan yapıların dönem soygunu yemediğini düşünmek fazla iyimserlik olur.
Herşey ortada yapılacak ilk işlem giriş tespiti olur. Sonrası bu yerlere izin verilirse eğer resmiyet.
Ustam alan hayvanlarin merasi senin merak ettiginde bir inek :) ac karnini doyuruyor.Bu bolge bakir bir yer acilan hic bir yer yok

zaman34

Kullanıcı
Burda mezar var o bastığında mezar üstünü kaplayan kiremit hoyuk mezarlar olma ihtimali yüksek tas kesimi de var sağa sola dağılmış tas artıkları yani micir isareti de var arazi tarım arazisi elverişli toprak altı mezarlara

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Ustam bu tur ygmalarin standart bir girisi yoktur diye biliyorum ama cikartilan oda güneyde acaba tek odamidir veya başka odalar varmidir
arazi yapısına uyarlandığı için yön değişiken olur.
genelde tek odalı olur. paylaştığın biraz geniş görünüyor. ben olsam ikinci varmı diye inceler emin olurdum herhalde.