Yok Böyle Çubuk Ustası! | Define işaretleri ve anlamları

Yok Böyle Çubuk Ustası!

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
maşaallah ALLAH nazarlardan saklasın.
bizde kendimizi çubuk kullanıyoruz zannederdik.:D
hızlı silah çeken kovboylar gibi,benden hızlı çubuk kullanan olmaz derdim.bizlere nal toplatır.
birde hiç görmediğimiz sistemleri kullanıyor.iki çubuğu tek elle kullanılmasını da ucuyla bakılabileceğini de
gösterdi.
şirinliği her şeyin üstünde bir tatlılıkta. RABBİM KADERİNİ GÜZEL EYLER İNŞAALLAH.

Turkishlion

Kullanıcı
iki sene olmuş videoyu çekeli..bi aralar forumda çubuk yarışmaları vardı. ustalara bende böyle bir mizahi video çekeyim dedim.o zaman paylaşmayı unuttum herhalde.
sevgi ve saygılarımla

iki sene olmuş videoyu çekeli..bi aralar forumda çubuk yarışmaları vardı. ustalara bende böyle bir mizahi video çekeyim dedim.o zaman paylaşmayı unuttum herhalde.
sevgi ve saygılarımla

Allah Bağışlasın Analı Babalı büyütsün İnşallah

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Mevlam bağışlasın hayırlı uzun ömürler dilerim...
Arkadaşlar dikkatinizi çektimi... Mineralin m sini dahi görmüyor.. boşlukta mükemmel hayırlı nasipler...

Kervan07

Admin
maşaallah ALLAH nazarlardan saklasın.
bizde kendimizi çubuk kullanıyoruz zannederdik.:D
hızlı silah çeken kovboylar gibi,benden hızlı çubuk kullanan olmaz derdim.bizlere nal toplatır.
birde hiç görmediğimiz sistemleri kullanıyor.iki çubuğu tek elle kullanılmasını da ucuyla bakılabileceğini de
gösterdi.
şirinliği her şeyin üstünde bir tatlılıkta. RABBİM KADERİNİ GÜZEL EYLER İNŞAALLAH.
amin ustam....evet ustam sizi yarışmada izlemiştim ve hızlı çubuk tuttuğunuza şahit oldum. ben bu çubuk işine ilk merak saldığım yıllar güzel verim almıştım fakat şimdi tık yok.belkide sık sık antreman yapmam gerekir.
çoçukların elinde tablet veya telefonda oraya buraya bastıklarında, hiç görmediğim ayarlar veya özellikleri tesadüfen ortaya çıktığını gördüğümde,''vayy böyle özellikleridemi varmış telefonun'' diyorum..birdahaki sefere çoçuklara dedektör vereyim bakalım ne gibi sonuçlar çıkacak:)